Overlock Bernina 610 D

9. února 2011 v 12:36 |  Overlocky 2011
Pokud si chcete do domácnosti koupit overlock, je to rozhodně dobrý záměr. Takový overlock zastane spoustu práce, kterou bez jeho pomoci musí každá domácí švadlenka dělat ručně. A to je zdlouhavé, náročné a někdy i složité. Skutečně kvalitní služby poskytne pouze dobrý overlock. Dnes vybíráme jeden z mnoha kvalitních a podařených overlocků, které nabízíme v internetovém obchodě Ráj-šití.cz. Jedná se o overlock s diferenciálním posuvem látky a odstavitelným ořezem. Overlock Bernina Bernette 610 D patří do základní řady a je velmi dobře vybavený.


Overlock Bernina Bernette 610 D je dvou, tří a čtyř nitný overlock určený pro domácí obnitkování. Overlock plní řadu funkcí a poskytuje velmi užitečné služby, mezi které patří možnost lemování, odstavitelný ořez či miska na odřezky. Overlock nepostrádá ani diferenciální posuv látky, který je potřebný pro zajištění plynulého posuvu látky, který zabraňuje vzniku nežádoucího řasení.

Jaké funkce má overlock Bernina 610 D


Overlock Bernina 610 D nabízí 10 různých stehových možností. Jde o stehy dvojnitné, trojnitné a čtyřnitné, ploché, superelastické a další stehy. Délku stehu lze plynule regulovat až do 5 mm. Overlock má dále dva podavače, které zabezpečují řasení a natahování, případně zabraňují nežádoucímu řasení a natahování tkanin. Overlock umožňuje snadné naosování obou chapačů. Rovněž i přístup k oběma chapačům je velmi jednoduchý - stačí odklopit kryt a oba chapače jsou volně přístupné. Ořez má plynule nastavitelnou šířku, jejíž regulace je vyvedena přímo na povrch stroje a poskytuje tak vysoký uživatelský komfort. Pro regulace napětí nití slouží barevně označené, zabudované voliče.

Overlock Bernina 610 D a patky


Overlock umožňuje snadnou výměnu patek. Patky pro overlocky Bernina 610 D jsou rychloupínací. Vedle standardní patky lze dokoupit i šicí patky, které jsou určeé pro speciální účely. Jedná se patku pro slepý steh, pro přišívání gumových pásek, k našívání paspulky, pro přišívání perliček a o patku pro nabírání/řasení.

Další zajímavosti o overlocku Bernina 610 D


Overlock Bernina 610 D je vhodný pro šití elastických a tenkých materiálů, poradí si i s těžšími materiály. Overlock má pěkný design a díky vyjímečným schopnostem se z něho stane výjimečný pomocník ve domácnosti. Přestože je tento overlock overlockem základní kategorie, má vynikající vybavení a univerzální vlastnosti, díky kterým bude každá domácí švadlenka šít s tímto overlockem profesionálně, rychle a jednoduše.

Více informací naleznete na stránce Overlock Bernina 610 D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fufu Fufu | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 1:53 | Reagovat

Tady se mi líbí... ;-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama