Šicí stroj Janome Sew Mini

15. února 2011 v 10:57 |  Šicí stroje 2011
Máte doma malou švadlenku nadšenou do šití? Rozvíjejte její nadání! Nikdy nevíte, k čemu to bude dobré, a proto je dobré tento malý plamínek nadšení přiživit. Možná z vašeho dítka nebude módní návrhářka či světoznámá krejčí, ale jeden nikdy neví... Buď jak buď, máme pro vás vynikající nabídku. Šicí stroj Janome Sew Mini je ideální šicí stroj pro větší děti.Šicí stroj Janome Sew Mini není hračka. Je to plnohodnotný šicí stroj určený pro děti. Tento šicí stroj je malý a je vhodný pro lehké a jednoduché šití v domácnosti a na cestách. Dětem je přizpůsoben i design šicího stroje s růžovými kytičkami.

Jaké vybavení má šicí stroj Janome Sew Mini


Šicí stroj má horizontální rotační chapač, volné rameno a čtyřřadý podavač. Šicí stroj Janome Sew Mini šije tři rovné stehy, dále má tento šicí stroj v nabídce rovný steh levý, entlovací steh, pružný entl, mušlový steh a umožňuje zpětný steh pro zapošití. Pro volbu stehu slouží velké otočné kolečko.

Šicí stroj má navíječ cívky, umožňuje dvě pozice jehly a vkládání cívky zvrchu. Šicí stroj je schopen prošít až šest vrstev běžné tkaniny. Díky své nízké hmotnosti 2,5 kg jsou tyto šicí stroje ideální pro přenášení a občasné šití na chatě či chalupě. Šicí stroj není stavěný pro pravidelné šití, avšak občasné jednoduché šití v domácnosti zvládnou.

Více informací o tomto šicím stroji


Více informací a fotografie naleznete na stránce Šicí stroj Janome Sew Mini. Pokud hledáte šicí stroj Janome, navštivte naši nabídku na šicí stroje Janome on line uveřejněnou a vybírejte šicí stroj z kategorie Šicí stroje Janome.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama