Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia

24. února 2011 v 11:30 |  Šicí stroje 2011
Chtěli byste mít doma zavedený a kvalitní šicí stroj se zajímavými funkcemi za příznivou cenu, se kterým má pozitivní zkušenosti řada domácích švadlenek? Přesně takový šicí stroj je právě nyní v prodeji v internetovém obchodě Ráj-šití.cz. Jedná se o šicí stroj Lucznik 2005 Amelia. Tento šicí stroj se těší velké oblibě, o čemž svědčí prostá skutečnost: šicí stroj Lucznik Amelia je nejprodávanějším šicím strojem z bohaté nabídky internetového obchodu Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje a další domácí, nejen šicí techniku.

Jak je vybaven šicí stroj Lucznik 2005 Amelia

Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II
Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II je domácí šicí stroj s výbornou výbavou. Šicí stroj má 36 šicích programů, celokovový kyvný CB chapač a volné rameno, které slouží pro šití manžet, rukávů, nohavic a dalších komplikovaných tvarů. Šicí stroj má kovové části v šicím mechanismu a tělo stroje je vyrobeno z hliníkového korpusu. O výborné výbavě tohoto domácího šicího stroje svědčí řada funkcí, jimiž je Amelia vybavena. Šicí stroj Lucznik Amelia umožňuje plynulou regulaci délky i šířky stehu, poloautomatické obšívání knoflíkové dírky (na čtyři kroky), zajímavé dekorativní šití dvojjehlou či přišívání knoflíků. Šicí stroj poskytuje rovněž možnost regulace přítlaku patky podle tloušťky materiálu a je vybaven ořezem nitě. Šicí stroj umí také navíjet nit na spodní cívku a toto navíjení automaticky vypne po naplnění cívky. Tuto funkci ocení zejména pravidelné domácí švadlenky, protože jim ušetří obrovské množství času i práce, které dříve musely trávit ručním navíjením niti na spodní cívku. Fakticky vzato však přijde tato funkce vhod komukoliv, kdo šije na šicím stroji.

Které stehy šije šicí stroj Amelia

Když se švadlenka rozhoduje o koupi šicího stroje, zajímá se, které stehy šicí stroj šije. Pro šicí stroj Amelia platí, že rozsáhlá není pouze nabídka funkcí, ale také nabídka stehů. Šicí stroj Amelia šije standardní rovný steh a dále je vybaven slepým stehem pro zakončování lemů či slepé podšívání lemů a všívání zipů. Overlockové stehy slouží pro zakončování lemů, lemování a sešívání látky. Pro všívání gumy či opravy a zpevňování látky je vhodný elastický steh. Elastický steh má své využití i při šití povlečení. Pro šití elastických materiálů je určen jednoduchý trojitý steh. Dalším stehem je trikotový steh, který se výborně hodí pro plisování, řasení, lemování nebo přišívání krajek. Lemovací steh šikmý využijí domácí švadlenky pri lemování a sešívání látky. Další dva stehy jsou určeny pro zvláštní příležitosti. Větvičkový steh je vhodný pro vyšívání a saténový steh, někdy nazývaný též zhuštěný klikatý steh, je určen pro dekorativní šití.

Standardní příslušenství pro šicí stroj Lucznik Amelia

Standardní příslušenství pro šicí stroj Lucznik Amelia zahrnuje zejména šicí soupravu pro šicí stroj v hodnotě 299,- Kč, která je dodávána ke stroji zdarma. Šicí stroj je dodáván i se sadou čtyř patek, do které patří standardní patka, patka pro příšívání zipů, patka pro šití knoflíkových dírek a patka na přišívání knoflíků. K šicímu stroji jsou dále přibaleny tři cívky, sada tří jehel a další díly, které jsou potřebné pro provoz šicího stroje. Jde o párač (prořezávač knoflíkových dírek), kryt podavače, olejničku, vodič pro vyšívání a šroubovák.

Dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Lucznik

Jelikož je šicí stroj Lucznik Amelia značkový, mohou jeho uživatelé využívat výhod zázemí kvalitní a zavedené značky. Jednou z hlavních výhod je bohatá nabídka dalšího příslušenství, které lze pro šicí stroje dokoupit. Do tohoto dokoupitelného příslušenství patří dvojjehla, plastová cívka a řada patek, které naleznete v kategorii Příslušenství pro šicí stroje Lucznik.

Další informace

Upřesňující informace, které podrobněji charakterizují šicí stroj Lucznik Amelia, naleznete na stránce Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II v internetovém obchodě Ráj-šití.cz, který nabízí šicí stroje Lucznik online. Na této stránce naleznete technické informace, bližší informace k příslušenství, dalším doplňkům a látkám, které Amelia šije, stejně jako informace, jež blíže charakterizují šicí stroje Lucznik. Prodej je uskutečňován rovněž prostřednictvím této stránky. Navštivte stránky dovozce, hledáte-li šicí stroje Lucznik on-line. Zde je uveřejněn kompletní přehled nové modelové řady zahrnující šicí stroje Lucznik, jejíž produkty pořídíte právě na Ráji-šití.cz.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama