Březen 2011

Šicí stroje Pfaff

28. března 2011 v 10:19 Šicí stroje 2011
Šicí stroje Pfaff jsou moderní domácí šicí stroje, které se proslavily svojí kvalitou a dlouhou životností. Nezáleží na tom, začínáte-li se šitím, nebo jestli jste zkušená domácí švadlenka. Z bohaté nabídky si vyberou jak ti, kteří se šitím začínají, tak i ti, kteří mají své zkušenosti. Navíc je nabídka na šicí stroje Pfaff rozšířena i o šicí stroje, které jsou určené pro kreativní šití. Šicí stroje Pfaff potěší každou domácí švadlenku. Začtěte se s námi do tohoto článku, ve kterém představujeme šicí stroje Pfaff.

Šicí stroje Veritas

14. března 2011 v 11:57 Šicí stroje 2011
Šicí stroje Veritas jsou domácí šicí stroje, které poskytují kvalitní služby a mají užitečné a prospěšné funkce. Šicí stroje veritas jsou výjimečné svým jednoduchým a pohodlným ovládáním. Nyní již není třeba složitě studovat nejrůznější šicí návody a komplikovaně se orientovat v nejrůznějších nastaveních a funkcích. Stačí prostě zapnout šicí stroj a bez složitého zorientovávání se v šicím stroji můžete začít šít. Jednoduchost, se kterou přicházejí šicí stroje Veritas, není na úkor kvalitních služeb či rozsahu funkcí. Avšak díky své jednoduchosti šetří šicí stroje Veritas čas i námahu svých uživatelek a uživatelů.


Šicí stroj, který je praktický, kufříkový a domácí - šicí stroj Lucznik 834 Basia

10. března 2011 v 10:31 Šicí stroje 2011
Šicí stroj Lucznik 834 Basia


Menší, praktický a velmi šikovný kufříkový šicí stroj, se kterým se lze pohodlně vydat i na cestu, např. do kurzu šití - tak přesně takový je kufříkový šicí stroj Lucznik Basia. Řada domácích švadlenek právě takový šicí stroj hledá. Jeho hlavními přednostmi jsou dostatečný počet funkcí, které umožňují dostatečně rozmanité šití, kvalitní zpracování včetně šicího mechanismu z kovových součástek, nízká hmotnost, praktický kufřík a zázemí kvalitní značky, které se projevuje nejen záručním a pozáručním servisem, ale též bohatou nabídkou příslušenství.