Šicí stroj, který je praktický, kufříkový a domácí - šicí stroj Lucznik 834 Basia

10. března 2011 v 10:31 |  Šicí stroje 2011
Šicí stroj Lucznik 834 Basia


Menší, praktický a velmi šikovný kufříkový šicí stroj, se kterým se lze pohodlně vydat i na cestu, např. do kurzu šití - tak přesně takový je kufříkový šicí stroj Lucznik Basia. Řada domácích švadlenek právě takový šicí stroj hledá. Jeho hlavními přednostmi jsou dostatečný počet funkcí, které umožňují dostatečně rozmanité šití, kvalitní zpracování včetně šicího mechanismu z kovových součástek, nízká hmotnost, praktický kufřík a zázemí kvalitní značky, které se projevuje nejen záručním a pozáručním servisem, ale též bohatou nabídkou příslušenství.


Kufříkový šicí stroj Lucznik 834 Basia je domácí, velmi dobře vybavený šicí stroj. V jeho výbavě naleznou uživatelé 30 šicích programů a 26 stehů. Součástí základního vybavení je rovněž volné rameno, které slouží pro snadné šití manžet, čepiček či klobouků a jiných podobných obtížných tvarů. Šicí stroj má i kyvný CB chapač a umožňuje šití lehkých materiálů, jako jsou tyl, šifónová krajka či žoržet, středně těžkých materiálů, mezi které patří tenký štruks, tvíd či plátno, a poradí si i s těžkými materiály, jako jsou plášťové tkaniny. Šicí stroj Lucznik Basia dokonce, a to ocení zejména ty uživatelky či uživatelé, kteří rádi svoje domácí výrobky zdobí, poskytuje možnost prošívání, vyšívání či přišívání aplikací.

Jaké stehy šicí stroj Lucznik 834 Basia nabízí?

Do bohaté nabídky stehů tohoto šicího stroje patří vedle klasického přímého rovného stehu pro šití krytý steh, overlockové stehy, elastický velký steh, trojitý rovný steh, lemovací šikmý steh a mnoho dalších. Tyto uvedené stehy slouží pro řadu šicích operací, mezi které lze zařadit zakončování lemů, slepé podšívání lemů a okrajů, šití zipů či všívání gumy. S těmito stehy dokáže šicí stroj provádět také opravy, zpevňování či šití ložního prádla nebo dokáže šít elasticé materiálů. Šicí stroj Lucznik Basia je samozřejmě vhodný i pro lemování či sešívání tkaniny a s pomocí větvičkového stehu stehu dokáže i vyšívat a prošívat. Pro dekorativní šití nabízí šicí stroj Lucznik Basia ozdobný saténový steh, který se někdy nazývá hedvábný či zhuštěný cikcak.

Šicí stroj Lucznik Basia má řadu užitečných funkcí

Vedle rozsáhlé nabídky stehů, se kterými dokáže šicí stroj Basia vykonat spoustu aktivit, nabízí šicí stroj také nemalý rozsah funkcí. Šicí stroj dokáže přišívat knoflíky, umožňuje plynulou regulaci délky stehu, plynulou regulaci rychlosti šití nebo vysoké zvednutí patky pro šití několika vrstev materiálu, má funkci zpětného šití a poloautomatické šití knoflíkové dírky na čtyři kroky. Šicí stroj Basia je vybaven funkcí navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím systému navíjení po naplnění cívky. Tato funkce představuje výrazné usnadnění domácí šití, neboť již není nutné, aby švadlenka nit na spodní cívku navíjela ručně. Velmi praktický je také ořez nitě umístěný na těle stroje.

Příslušenství pro šicí stroje Lucznik Basia

Šicí stroj Lucznik 834 Basia v kufru


Jak bylo zmíněno v úvodu, uživatelky a uživatelé šicího stroje Basia získávají výhodu značkového zázemí. Součástí tohoto zázemí je bohatá nabídka standardního příslušenství, které se dodává spolu se strojem, a rozsáhlá nabídka příslušenství, které lze pro tento šicí stroj dokoupit. K šicímu stroji jsou standardně přibaleny čtyři patky (patka základní, patka pro knoflíkovou dírku, patka na slepý steh a patka na zip), tři jehly, tři náhradní špulky, párač pro prořezávání knoflíkové dírky, kolík na cívku nití, disk na kolík pro horní cívku, malý a velký šroubováček, olejnička, měkký plastový kryt proti prachu a noční spouštěč včetně přívodního kabelu. Pokud by uživatel nebyl s tímto rozsahem plně spokojen, lze dokoupit další příslušenství z kategorie Příslušenství pro šicí stroje Lucznik, ve které se nabízí sada devíti patek, které lze koupit také jednotlivě, dvojjehly a plastové cívky nebo z kategorie Galanterie, ve které lze pořídit jehly, dvojjehly, šicí nitě, šicí soupravy, nůžky, tašky na šicí stroje a další potřeby.

Technická charakteristika šicího stroje Basia

Šicí stroj Lucznik 834 Basia má tělo vyrobené z hliníkového korpusu a šicí mechanismus sestavený z kovových částí. Vnější části stroje jsou plastové. Šicí stroj váží pouhých 6,5 kg, v balení činí jeho hmotnost 7,5 kg. Pro osvětlení pracovní plochy slouží žárovka 15 W. Zvednutí patky je v rozsahu 7,5 mm, délku stehu lze upravovat v rozsahu 0-4 mm, šířka stehu má rozsah 0-5 mm a délka zpětného stehu je do 2,5 mm.

Další informace pro šicí stroj Lucznik Basia

Šicí stroj lze pořídit v kategorii Šicí stroje Lucznik, ve které naleznete nabídku a bližší informace, které se vztahují i na další šicí stroje Lucznik. Prodej těchto šicích strojů uskutečňuje internetový obchod Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje. Bližší informace jsou uveřejněny rovněž na stránce šicí stroje Lucznik online.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama