Šicí stroje Pfaff

28. března 2011 v 10:19 |  Šicí stroje 2011
Šicí stroje Pfaff jsou moderní domácí šicí stroje, které se proslavily svojí kvalitou a dlouhou životností. Nezáleží na tom, začínáte-li se šitím, nebo jestli jste zkušená domácí švadlenka. Z bohaté nabídky si vyberou jak ti, kteří se šitím začínají, tak i ti, kteří mají své zkušenosti. Navíc je nabídka na šicí stroje Pfaff rozšířena i o šicí stroje, které jsou určené pro kreativní šití. Šicí stroje Pfaff potěší každou domácí švadlenku. Začtěte se s námi do tohoto článku, ve kterém představujeme šicí stroje Pfaff.Šicí stroje Pfaff lze vybírat ze tří základních řad. První, jednodušší řada zahrnuje šicí stroje Pfaff Hobby, druhou řadu tvoří šicí stroje Pfaff Select a poslední řadou je nejvyšší řada pro náročné uživatele zahrnující šicí stroje Pfaff Expression. Šicí stroje značky Pfaff nabízejí rozsáhlé množství funkcí, díky kterým lze tyto šicí stroje charakterizovat jako inteligentní šicí stroje, které poskytují naprosto netušené možnosti.

Šicí stroje Pfaff Hobby

Šicí stroje Pfaff Hobby jsou jednodušší domácí šicí stroje určené pro domácí hobby šití. S těmito šicími stroji si poradí nenáročné a začínající domácí švadlenky.

Šicí stroj Pfaff Hobby 1122

Šicí stroj Pfaff Hobby 1122 je domácí šicí stroj určený pro hobby šití. Šicí stroj má volné rameno a rotační chapač. Uživatel má na výběr z 10-ti stehů. Šicí stroj dále umožňuje regulaci délky stehu, poloautomatické šití knoflíkové dírky na 4 kroky, zpětný chod, přišívání knoflíků či jednoduché navlékání. Šicí stroj je dodáván s pevným kufříkem.

Šicí stroj Pfaff Hobby 1132

Šicí stroj Pfaff Hobby 1132 je šicí stroj, který je vhodný pro domácí hobby šití. Šicí stroj má volné rameno, rotační chapač, jednoduché ovládání a 19 stehů. Šicí stroj umožňuje regulaci délky a šířky stehu, regulaci přítlaku patky a poloautomatické šití knoflíkové dírky na 4 kroky. Součástí balení je i pevný kufřík.

Šicí stroj Pfaff Hobby 1142

Šicí stroj Pfaff Hobby 1142 rovněž patří mezi domácí šicí stroje pro hobby šití. Součástí vybavení je volné rameno, rotační chapač, 25 stehů a regulace délky a šířky stehu. Oproti předchozím dvěma modelům nabízí tento šicí stroj 8 dekorativních stehů a automatickou knoflíkovou dírku. Šicí stroj má také 6 variabilních poloh jehly, regulaci přítlaku patky či zpětný chod. Šicí stroj je dodáván s pevným kufříkem.

Šicí stroje Pfaff Select

Šicí stroje Pfaff Select jsou šicí stroje střední řady, které budou vyhovovat zejména švadlenkám, které jsou zběhlé v domácím šití. Praktické funkce v kombinaci s jednoduchým ovládáním umožňují dosahování výborných a kvalitních výsledků.

Šicí stroj Pfaff Select 2.0

Šicí stroj Pfaff Select 2.0 je moderní domácí šicí stroj, který má jednoduché ovládání, volné rameno, 27 stehů a ořez nitě. Šicí stroj Pfaff Select 2.0 má dále 4 krokovou knoflíkovou dírku, regulaci šířky stehu, zpětný chod, funkci přišívání knoflíků, regulaci polohy jehly a řadu dalších funkcí.

Šicí stroj Pfaff Select 3.0

Šicí stroj Pfaff Select 3.0 je moderní šicí stroj, který výborně poslouží při praktickém domácím šití. Tento šicí stroj nabízí 27 druhů stehů, 4 krokovou knoflíkovou dírku, regulaci šířky a délky stehu či systém dvojího podávání IDT. Šicí stroj Pfaff Select 3.0 má rovněž volné rameno, ořez nitě, zpětný chod nebo systém Easy Select, který umožňuje snadnou volbu stehu.

Šicí stroj Pfaff Select 4.0

Šicí stroj Pfaff Select 4.0 je další moderní domácí šicí stroj zařazený do modelové řady Pfaff Select. I tento šicí stroj má volné rameno, ořez nitě, regulaci délky a šířky stehu či systém dvojího podávání. Šicí stroj Pfaff Select 4.0 navíc nabízí 40 stehů, mezi které patří např. pružný trojitý entlovací steh, trojrozpichový entlovací steh, plástový steh, řecký steh a řada dalších.

Šicí stroje Pfaff Expression

Šicí stroje Pfaff Expression jsou moderní domácí šicí stroje s vynikajícím vybavením a rozsáhlou nabídkou funkcí, které jsou určené pro náročné uživatele. Tyto šicí stroje využívají nejmodernějšího know-how firmy Pfaff, které je zárukou skutečně kvalitního šití. Šicí stroje Pfaff Expression lze využít pro kreativní šití.

Šicí stroj Pfaff Expression 2.0

Šicí stroj Pfaff Expression 2.0 je domácí velmi přesný šicí stroj s osvětleným displejem. Displej zobrazuje informace o stehu, doporučení pro šití a poskytuje i další údaje. Mezi velké množství funkcí, které poskytuje tento šicí stroj, patří např. šití volným pohybem, regulace umístění stehu, 37 poloh jehly, možnosti úpravy stehů, knoflíková dírka Sensormatic či velké množství zajímavých stehů.

Šicí stroj Pfaff Expression 3.0

Šicí stroj Pfaff Expression 3.0 je elektronický domácí šicí stroj s bohatou nabídkou stehů, které lze upravovat a vytvářet z nich programované řady. Šicí stroj má paměť, do které lze upravené stehy či naprogramované řady uložit. Displej zobrazuje informace užitečné pro šití, jako jsou údaje o stehu či doporučení pro šití. Šicí stroj Pfaff Expression 3.0 umožňuje regulaci polohy jehly, šití dvojjehlou, má integrovaný navlékač jehly, originální systém IDT pro rovnoměrné podávání látky a řadu dalších funkcí.

Šicí stroj Pfaff Expression 4.0 Quilt

Šicí stroj Pfaff Expression 4.0 Quilt je elektronický šicí stroj vhodný pro patchwork a quiltování. Šicí stroj má volné rameno a nabízí řadu speciálních funcí pro quiltování (např. quiltovací stehy). Displej zobrazuje informace a doporučení pro šití. Šicí stroj má regulaci polohy jehly, 2 režimy šití volnou rukou, systém IDT pro rovnoměrné podávání látky, bohatou nabídku stehů, 3 abecedy, možnost úpravy stehů a paměť pro uložení upravených stehů a řadu dalších funkcí pro kreativní šití.


Hledáte-li šicí stroje Pfaff online, pak určitě navštivte kategorii Šicí stroje Pfaff, kde uveřejňujeme z naší nabídky všechny šicí stroje Pfaff online. Kvalitní, pěkné, s jedinečným know-how a dlouhou životností, to jsou šicí stroje Pfaff. Prodej se uskutečňuje prostřednictvím internetového obchodu Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama