Šicí stroje Veritas

14. března 2011 v 11:57 |  Šicí stroje 2011
Šicí stroje Veritas jsou domácí šicí stroje, které poskytují kvalitní služby a mají užitečné a prospěšné funkce. Šicí stroje veritas jsou výjimečné svým jednoduchým a pohodlným ovládáním. Nyní již není třeba složitě studovat nejrůznější šicí návody a komplikovaně se orientovat v nejrůznějších nastaveních a funkcích. Stačí prostě zapnout šicí stroj a bez složitého zorientovávání se v šicím stroji můžete začít šít. Jednoduchost, se kterou přicházejí šicí stroje Veritas, není na úkor kvalitních služeb či rozsahu funkcí. Avšak díky své jednoduchosti šetří šicí stroje Veritas čas i námahu svých uživatelek a uživatelů.


Šicí stroj Veritas Creativa 835


Šicí stroj Veritas Creativa 835 má pohodlné a jednoduché ovládání. Jedná se o domácí šicí stroj, který je vybavený volným ramenem, kyvným chapačem, 35-ti programy, mezi které patří overlockové a užitkové stehy, a také plynule nastavitelnou délkou a šířkou stehu. Šicí stroj má také rychlé navíjení horní nitě, nastavitelné napětí nitě, regulaci přítlaku patky či poloautomatické šití knoflíkové dírky.


Šicí stroj Veritas 808


Šicí stroj Veritas 808 je dobře vybavený domácí šicí stroj, který se vyznačuje pohodlným a jednoduchým ovládáním. Šicí stroj má kovový kyvný CB chapač, volné rameno, 8 programů včetně užitkových a overlockových stehů. Šicí stroj je dále vybaven ořezem nitě na hlvě stroje i na tyči pro patky, šitím čtyřkrokové knoflíkové dírky, rychloupínáním šicích patek či plynulou regulací délky stehu. Součástí funkcí je i šití dvojjehlou a automatické odstavení jehlové tyče při navíjení cívky.


Šicí stroj Veritas 8081 PaS


Šicí stroj Veritas 8081 PaS je rovněž domácí šicí stroj s jednoduchým a pohodlným ovládáním. Šicí stroj má volné rameno, kyvný CB chapač, 21 programů, plynule nastavitelnou délku stehu či nastavitelné napětí nitě. Mezi šicí programy patří užitkové a overlockové stehy. Šicí stroj je dále vybaven rychloupínáním šicích patek, rychlým navíjením horní nitě a umožňuje jemné doladění stehů, zpětné šití či šití dvojjehlou. Šicí stroj má funkci automatického odstavení jehlové tyče při navíjení cívky.


Více informací o šicích strojích Veritas naleznete v kategorii Šicí stroje Veritas, ve které si můžete objednat šicí stroje Veritas. Prodej šicích strojů Veritas obstarává internetový obchod Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje. V tomto internetovém obchodě pořídíte jak šicí stroje Veritas online, tak i šicí stroje dalších značek nebo příslušenství pro šicí stroje, vše v nabídce online.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natherová Natherová | E-mail | 24. března 2011 v 7:50 | Reagovat

CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT, JESTLI MÁTE NĚJAKÉ ZKUŠENOSTI S ŠICÍM STROJEM BOBBIN 4228. Zakoupila jsem si ho a spoustu věcí na něm neumím udělat. Díky za odpověď. Jana

2 toked toked | Web | 18. června 2015 v 13:36 | Reagovat

pujcky na materskou v karvine :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama