Šicí stroje Veritas

14. března 2011 v 11:57 |  Šicí stroje 2011
Šicí stroje Veritas jsou domácí šicí stroje, které poskytují kvalitní služby a mají užitečné a prospěšné funkce. Šicí stroje veritas jsou výjimečné svým jednoduchým a pohodlným ovládáním. Nyní již není třeba složitě studovat nejrůznější šicí návody a komplikovaně se orientovat v nejrůznějších nastaveních a funkcích. Stačí prostě zapnout šicí stroj a bez složitého zorientovávání se v šicím stroji můžete začít šít. Jednoduchost, se kterou přicházejí šicí stroje Veritas, není na úkor kvalitních služeb či rozsahu funkcí. Avšak díky své jednoduchosti šetří šicí stroje Veritas čas i námahu svých uživatelek a uživatelů.


Šicí stroj Veritas Creativa 835


Šicí stroj Veritas Creativa 835 má pohodlné a jednoduché ovládání. Jedná se o domácí šicí stroj, který je vybavený volným ramenem, kyvným chapačem, 35-ti programy, mezi které patří overlockové a užitkové stehy, a také plynule nastavitelnou délkou a šířkou stehu. Šicí stroj má také rychlé navíjení horní nitě, nastavitelné napětí nitě, regulaci přítlaku patky či poloautomatické šití knoflíkové dírky.

Více informací pro šicí stroj: Šicí stroj Veritas Creativa 835


Šicí stroj Veritas 808


Šicí stroj Veritas 808 je dobře vybavený domácí šicí stroj, který se vyznačuje pohodlným a jednoduchým ovládáním. Šicí stroj má kovový kyvný CB chapač, volné rameno, 8 programů včetně užitkových a overlockových stehů. Šicí stroj je dále vybaven ořezem nitě na hlvě stroje i na tyči pro patky, šitím čtyřkrokové knoflíkové dírky, rychloupínáním šicích patek či plynulou regulací délky stehu. Součástí funkcí je i šití dvojjehlou a automatické odstavení jehlové tyče při navíjení cívky.

Více informací pro šicí stroj: Šicí stroj Veritas 808


Šicí stroj Veritas 8081 PaS


Šicí stroj Veritas 8081 PaS je rovněž domácí šicí stroj s jednoduchým a pohodlným ovládáním. Šicí stroj má volné rameno, kyvný CB chapač, 21 programů, plynule nastavitelnou délku stehu či nastavitelné napětí nitě. Mezi šicí programy patří užitkové a overlockové stehy. Šicí stroj je dále vybaven rychloupínáním šicích patek, rychlým navíjením horní nitě a umožňuje jemné doladění stehů, zpětné šití či šití dvojjehlou. Šicí stroj má funkci automatického odstavení jehlové tyče při navíjení cívky.

Více informací pro šicí stroj: Šicí stroj Veritas 8081 PaS


Více informací o šicích strojích Veritas naleznete v kategorii Šicí stroje Veritas, ve které si můžete objednat šicí stroje Veritas. Prodej šicích strojů Veritas obstarává internetový obchod Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje. V tomto internetovém obchodě pořídíte jak šicí stroje Veritas online, tak i šicí stroje dalších značek nebo příslušenství pro šicí stroje, vše v nabídce online.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natherová Natherová | E-mail | 24. března 2011 v 7:50 | Reagovat

CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT, JESTLI MÁTE NĚJAKÉ ZKUŠENOSTI S ŠICÍM STROJEM BOBBIN 4228. Zakoupila jsem si ho a spoustu věcí na něm neumím udělat. Díky za odpověď. Jana

2 toked toked | Web | 18. června 2015 v 13:36 | Reagovat

pujcky na materskou v karvine :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama