Šicí stroj Janome 625 E

29. dubna 2011 v 11:22 |  Šicí stroje 2011
Šicí stroj Janome 625 E přináší do domácnosti bohaté prvotřídní vybavení. Bohatá nabídka funkcí poskytuje rozsáhlé možnosti domácího šití. Domácí švadlenky mohou regulovat přítlak patky, délku a šířku stehu, šít mnoho stehů včetně strečových, plastických vyšívacích či dalších ozdobných a díky uživatelsky přívětivé konstrukci pro ně obsluha šicího stroje bude příjemným zážitkem. Šicí stroj Janome 625 E je určený pro domácí šití.Šicí stroj Janome 625 E má volné rameno a horizontální rotační chapač, který zabraňuje vyskočení či zaseknutí niti a díky své kvalitní konstrukci bude své služby poskytovat opravdu dlouhou dobu. Konstrukce chapače navíc umožňuje snadnou výměnu cívky spodní niti a díky průhlednému krytu může uživatelka kdykoli nejen během šití jedním pohledem zkontrolovat, kolik je na cívce navinuto spodní niti.

Šicí stroj s robustní kovovou konstrukcí


Šicí stroj Janome 625 E je vybaven robustní kovovou konstrukcí, která zaručuje stabilní chod. Mezi jeho další přednosti patří tichý chod motoru a rozsáhlá nabídka funkcí, jako je zpětné šití, přišívání knoflíků či automatické šití knoflíkové dírky. Funkce automatického šití knoflíkové dírky navíc umožňuje jemnou regulaci hustoty i šířky stehu. Šicí stroj dále umožňuje regulaci napětí niti, regulaci přítlaku patky ve čtyřech různých možnostech či plynulou regulaci délky stehu v rozsahu do 4 mm a plynulou regulaci šířky stehu v rozsahu do 5 mm.

Polohování jehly


Do bohaté nabídky funkcí patří i funkce polohování jehly, která umožňuje výběr polohy jehly při zastavení šití. Pro lepší manipulaci při složitějším šití lze navolit spodní polohu jehly, kdy jehla zůstane zapíchnutá v látce a slátkou lze pohodlně točit okolo jehly, která poslouží jako osa. Budete-li chtít látku posunout či po skončení šití vytáhnout, stačí zvolit horní polohu jehly. Při vytažení látky uživatelé rovněž oceňují ořez niti, který je umístěný na krytu osvětlení a na patkové tyči.

Šicí stroj Janome 625 E má jednoduchou obsluhu


Šicí stroje Janome 625 E nabízí několik prospěšných zjednodušení a usnadnění. Na prvním místě lze zmínit integrovaný automatický navlékač niti, který slouží pro bezproblémové navlečení niti do očka jehly. Jedná se o vynikající funkci, která nebude zatěžovat oči a prsty uživatelek a uživatelů, ani nebude zkoušet jejich trpělivost. Zjednodušený systém navlékání nití výrazně usnadňuje přípravu stroje pro šití. Dalším užitečným usnadněním je jednoduchá výměna šicí patky, která využívá rychloupínacího systému zvaného SYSTEM MATIC. S tímto šicím strojem již není třeba ani ručně navíjet spodní cívku. Šicí stroj je totiž vybaven automatickým navíjením cívky spodní nitě.

Možnosti šití, které poskytuje šicí stroj Janome 625 E


Pro šití ve vyšívacím rámečku (tedy bez podavače) či pro látání šicí stroj umožňuje ponoření podavače. Zoubky podavače se tak při šití nebudou vynořovat nad stehovou desku a umožní uživatelce či uživateli manipulaci s látkou během šití. Zoubky podavače jsou velkoplošné a v kombinaci s výkonným motorem umožňují prošití i velmi silných látek. Šicí stroj má také 25 šicích programů (48 šicích technik), mezi které patří základní stehy, elastické (strečové) stehy, overlockové stehy, plastické vyšívací a ozdobné stehy. Součástí balení šicího stroje je i rozsáhlé standardní příslušenství včetně tvrdého plastového krytu, který šicí stroj chrání před prachem a poškozením.

Více informací pro šicí stroj Janome 625 E


Více informací naleznete na stránce Šicí stroj Janome 625 E. Další šicí stroje Janome z nabídky internetového obchodu Ráj-šití.cz můžete vybírat v kategorii Šicí stroje Janome.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama