Šicí stroj Lucznik 417 Diana

8. dubna 2011 v 10:37 |  Šicí stroje 2011
Představte si moderní a zároveň víceúčelový šicí stroj, který si perfektně poradí s celou řadou úkolů v rámci domácího šití. Tak přesně takový je šicí stroj Lucznik 417 Diana. Jedná se o šicí stroj, který nabízí rozsáhlou paletu funkcí včetně regulacep řítlaku patky, 4krokové knoflíkové dírky, plynulé regulace délky stehu či bohaté nabídky 20-ti stehů, mezi které patří overlockové stehy či elastické stehy. Kvalitní šicí stroj Lucznik Diana s kovovými součástkami v šicím mechanismu blíže představujeme v tomto článku.Jak je uvedeno v úvodu, šicí stroj Diana 417 Lucznik je moderní a víceúčelový šicí stroj určený pro domácí šití. Pro plnění úkolů v domácnosti je tento šicí stroj přímo skvěle vybaven. Součástí jeho kvalitní nabídky je 24 programů, mezi které patří 20 druhů stehů. Bohatá nabídka funkcí přispívá k vynikajícímu výkonu šicího stroje a je základem kvalitních služeb, které tento šicí stroj poskytuje. Šicí stroj je atraktivní také díky bohatému standardnímu příslušenství, které je dodáváno se šicím strojem. Vedle tohoto standardního příslušenství mohou uživatelé využívat výhod zázemí kvalitní a silné značky v podobě široké nabídky dokoupitelného příslušenství, jakož i výhod zázemí kvalitního prodejce, který je dodává řadu dalších potřeb z oblasti galanterie a kterým je internetový obchod Ráj-šití.

Jaké funkce nabízí šicí stroj Lucznik 417 Diana


Šicí stroj Lucznik 417 Diana má celokovový kyvný CB chapač a volné rameno pro snadné šití manžet, nohavic, rukávů, čepic a dalších tvarů. Pro zapošívání slouží funkce zpětného šití. Šicí stroj umožňuje také poloautomatické obšívání knoflíkové dírky (na čtyři kroky), plynulou regulaci délky stehu v rozmezí 0 až 4 mm či regulaci přítlaku patky se třemi možnostmi nastavení. Vysoké zvednutí patky do výšky 7,5 mm poskytuje dostatečný prostor pro šití více vrstev materiálu a ořez nitě usnadňuje manipulaci s nití a prakticky eliminuje nutnost používání nůžek při odstranění látky ze šicího stroje. Velké usnadnění a urychlení práce představuje funkce navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím navíjení po naplnění cívky, takže uživatelka či uživatel již nemusí spodní cívku navíjet ručně. Šicí stroj dále má funkci přišívání knoflíků, plynulou regulaci rychlosti šití, možnost šití dvojjehlou pro dekorativní šití a také možnost prošívání, vyšívání či přišívání aplikací.

Stehy, které má šicí stroj Lucznik 417 Diana


20 stehů, které nabízí šicí stroj Lucznik Diana, představují velký rozsah možností, které lze při domácím šití využít. Uživatel může využít přímé stehy a klikaté stehy, celkem čtyři overlockové stehy (otevřený, uzavřený a dva dekorativní) a více typů pružných elastických stehů. Nabídka zahrnuje také slepý steh a slepý elastický steh, trojité stehy přímé, pružné a klikaté, lemovací mušličkový steh či voštinový steh.

Standardní příslušenství pro šicí stroj Lucznik 417 Diana


Šicí stroj Lucznik Diana má v balení rozsáhlé standardní příslušenství, které je započítáno do velmi příznivé ceny šicího stroje! Součástí tohoto příslušenství jsou čtyři patky - patka standardní, patka pro přišívání zipů, patka pro šití knoflíkových dírek a patka na přišívání knoflíků. Příslušenství nepostrádá ani takové perličky, jako je vodítko pro šití slepého stehu či párač. V balení dále je sada pěti jehel, čtyři cívky, párač, olejnička a štěteček, dva šroubováky, nožní spouštěč včetně přívodní kabelu a měkký plastový kryt, který šicí stroj chrání proti prachu v době, kdy není používán.

Další příslušenství, které lze pro šicí stroj Lucznik 417 Diana dokoupit


Pro šicí stroj Lucznik Diana lze dokoupit řadu dalších potřeb. Mezi tyto potřeby patří originální dokoupitelné příslušenství Lucznik zahrnující sadu devíti šicích patek. Tyto patky lze rovněž pořídit zvlášť podle výběru a chuti zákazníka. V nabídce je látací patka, řasící patka, patka pro rovný steh a patka pro overlockový steh, patka pro krytý zip či patka pro všívání šňůrek. V kategorii Příslušenství pro nové šicí stroje Lucznik lze objednat i vyšívací patku, patku pro lemování či patku na slepý steh. Nabídku doplňuje dvojjehla a plastová cívka. Tím však není nabídka dokoupitelného příslušenství zcela vyčerpána. Doobjednat je možné i některou z nabízených šicích souprav, cívkové pouzdro Lucznik či některou z tašek na šicí stroj. Zájemci mohou navštívit také kategorii Galanterie, ve které lze vybírat řadu dalších potřeb. Jako příklad poslouží jehly, nitě, žárovky, špendlíky, krejčovské metry, olej pro šicí stroje, atd.

Technické údaje platné pro šicí stroj Lucznik 417 Diana


Šicí stroj má tělo vyrobené z hliníkové korpusu a šicí mechanismus je sestavený z kovových součástek. Puoze vnější části stroje jsou plastové. Šicí stroj Diana může šít nejrůznějších materiály od lehkých (tyl, žoržet, šifónová krajka) po středně těžké (tvíd, plátno, tenký štruks,...). Šicí stroj má motor s příkonem 70 W a 15W žárovku. Jeho hmotnost činí 7,9 kg, hmotnost ablení je 9,2 kg.

Další informace


Šicí stroj Diana patří mezi moderní šicí stroje Lucznik. Prodej těchto šicí strojů zajišťuje internetový obchod Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje. Šicí stroj se skvělým poměrem kvalita/výkon/cena lze pořídit za mimořádnou akční cenu s velkou slevou v kategorii Šicí stroje Lucznik na stránce Šicí stroj Lucznik 417 Diana. Další informace o tomto šicím stroji jsou uveřejněné na stránkách Šicí stroj Lucznik Diana a Šicí stroj 417 Diana.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama