Overlock Baby Lock Imagine

19. května 2011 v 12:42 |  Overlocky 2011
Overlock Baby Lock Imagine je 2, 3 a 4-nitný domácí overlock, který má užitečné vybavení pro pohodlné domácí šití. Overlock nabízí funkce, s jejichž využitím dosáhnete vysoce kvalitního výsledku. Díky tomuto overlocku získá doma ušité oblečení profesionální vzhled.


Domácí overlock Baby Lock Imagine má diferenciální podavač, elektronický řízený pohon a silný ořezávací systém. Ořezávací nůž, který přesně ořízne jakoukoliv látku, lze snadno vypnout nebo zapnout. Overlock je dále vybaven bočním ořezem nitě, regulací délky a šířky stehu či vestavěným vodítkem pro stužky a pásky. Overlock umožňuje snadnou regulaci délky stehu, a dále snadnou regulaci automatických rolovaných lemů či rolovaných okrajů v plném rozsahu. Overlock má také rychloupínací univerzální přítlačnou patku a systém snap-on.

Overlock Baby Lock Imagine má patentované automatické navlékání

Overlock Baby Lock Imagine je vybaveném zajímavými technologickými prvky, mezi nimiž dominuje patentované automatické navlékání s názvem Jet-Air ThreadingTM. Tento navlékací systém odstraňuje problémy s navlékáním nití. Pro navlečení nitě stačí nasunout konec nitě pro jakýkoliv smyčkovač do navlékacího portu a zmáčknout páčku. Z navlékače začne proudit vzduch, který nit jednoduše navleče. Navlékací systém Jet-Air ThreadingTM tak ušetří uživatelkám a uživatelům mnoho času, a ti se mohou místo sousty práce s navlékáním nití věnovat šití.

Ojedinělé automatické napínání niti má jen overlock Baby Lock Imagine

Mezi inovační prvky rovněž patří patentované automatické napínání nití Automatic Thread Delivery System. Automatické napínání nití zabezpečuje potřebné množství nitě pro jeden steh. Systém dodává nit automaticky po stezích a ušetří tak práci s nastavováním napětí. Dodávané množství nitě se automaticky přizpůsobuje druhu steh. Stačí tedy vybrat steh a overlock již automaticky přizpůsobí dodávané množství nitě vybranému stehu. Tuto ojedinělou funkci má pouze overlock Baby Lock Imagine. Levnější overlock Baby Lock Éclipse tuto funkci nemá, čímž se od modelu Imagine liší.

Patentované trubkové smyčkovače umožní rychlý začátek šití

Overlock Baby Lock Imagine má patentované trubkové smyčkovače, u kterých lze nitě navlékat v libovolném pořadí, protože smyčkovač zajistí navlečení niti až do očka smyčkovače. Patentované trubkové smyčkovače umožňují prakticky okamžitý začátek se šitím. Tento overlock nevyžaduje žádné zvláštní pořadí navlékání nití a při dovlečení nití ani nevznikají žádné problémy.

Které další funkce nabízí overlock Baby Lock Imagine

Overlock Baby Lock Imagine má dále kolmou jehlu, která díky své svislé konstrukci usnadní proniknutí každou látkou. Ve výbavě overlocku nechybí ani plnohodnotný diferenciální podavač s poměry 2:1 pro řasení a 3:4 pro napínání. Overlock šije rychlostí až 1500 stehů za minutu a pro rolovací lem používá dvě nebo tři nitě. Overlock Baby Lock Imagine nabízí řadu stehů, mezi které patří 4-nitný overlockový steh se zabezpečovacím stehem, 3-nitné overlockové stehy, 3-nitný rolovací steh, 2 a 3-nitný Flatlock a dvounitné dekorativní stehy.

Další informace pro overlock Baby Lock Imagine

Další informace včetně přehledu funkcí naleznete na stránce Overlock Baby Lock Imagine v kategorii Overlocky Baby Lock. Na těchto stránkách naleznete jak informace o funkcích a stezích, tak i informace o patentech, které mají overlocky Baby Lock. Prodej těchto overlocků zajišťuje internetový obchod Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje a overlocky.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama