Šicí stroj s praktickými funkcemi a moderním vzhledem - šicí stroj Pfaff Select 3.0

9. května 2011 v 10:37 |  Šicí stroje 2011
Šicí stroj Pfaff Select 3.0 je šicí stroj s praktickými funkcemi a moderním vzhledem. Vedle mnoha zajímavých funkcí a stehů je tento šicí stroj vybaven také systémem horního podávání IDT, který zaručuje rovnoměrné podávání horní i spodní látky. Sešívané látky tak díky této funkci budou perfektně sedět. Šicí stroj má celkem 27 stehů, volné rameno, funkci knoflíkové dírky a poskytuje mnoho dalších služeb, o kterých se dočtete v tomto článku.


Šicí stroj Pfaff Select 3.0 je spolehlivý domácí šicí stroj. Moderní a hezký vzhled odkazuje na moderní a praktické funkce, které dále zpříjemní domácí šití. Užijte si pohodu s jednoduchým ovládáním.

Jaké funkce má šicí stroj Pfaff Select 3.0Šicí stroj Pfaff Select 3.0 především nabízí štíhlé volné rameno, které výborně poslouží při šití nohavic, rukávů a podobných tvarů. Velkou předností je jednoduché ovládání reprezentované především systémem EasySelect, který umožňuje snadnou volbu stehů prostřednictvím velkých tlačítek. Pod přítlačnou patkou je vysoký prostor, který umožňuje snadnou manipulaci s látkou. Šicí stroj umožňuje regulaci šířky stehu do 5,5 mm, regulaci délky stehu do 6 mm, přišívání knoflíků a zpětný chod. Další funkcí je regulace polohy jehly pro snadné prošívání či snadné navíjení spodní niti z jehly bez nutnosti znovu navlékat šicí stroj. Vynikajícím usnadněním je rovněž automatické vypnutí navíjení spodní niti při naplnění cívky. Jehla má stále stejnou sílu v pichu a při manipulaci s látkou ocení všechny domácí švadlenky ořez nitě, který je umístěn na boku stroje. Tyto šicí stroje také poskytují možnost šití dvojjehlou - má dva držáky cívek, a snadnou výměnu přítlačné patky a stehové desky na pouhé jedno zacvaknutí. Při popisu funkcí nelze vynechat ani již zmíněný systém horního podávání IDT, který zaručuje rovnoměrné podávání spodní i horní látky, takže obě látky budou perfektně slícované a budou výborně sedět.

Stehy z nabídky šicího stroje Pfaff Select 3.0Vedle bohaté nabídky funkcí stojí i rozsáhlá nabídka stehů, která zahrnuje celkem 27 druhů stehů. Základem nabídky je šití knoflíkové dírky a rovný steh. šicí stroj dále šije pružný trojitý rovný steh určený pro zpěvněné švy či pružný trojitý entlovací steh, což je elastický steh vhodný pro ozdobné lemy. Entlovací steh je určený pro začišťování aplikací, vkládání krajky či přešívání šňůrky a vytváření oček. Trojrozpichový entlovací steh slouží jako pevný steh pro zakončování švů, přišívání gumy, ap. V nabídce šicího stroje je dále plástový steh, neboli elastický ozdobný steh určený pro zdobení lemů na pružných látkách a pevný elastický steh pro spojování překrývaných švů na silných materiálech. Nabídku doplňují také slepý steh a elastický slepý steh, které slouží pro neviditelné zajištění lemů. Šicí stroj umožňuje sešívání a začišťování pružných látek overlockovým stehem a uzavřeným overlockovým stehem.

Příslušenství dodávané se šicím strojem Pfaff Select 3.0Do balení šicího stroje je přibaleno standardní příslušenství, které je v ceně šicího stroje. Toto příslušenství zahrnuje sadu patek, do které patří standardní patka, průhledná patka pro ozdobný sthe, patka overlocková a pro neviditelný steh, patka na okraje látek a přišívání zipů a patka pro šití knoflíkových dírek. Šicí stroj je dále dodáván s vodícím pravítkem, filcovou podložkou, velkým odvíjecím kotoučkem, jehlami, druhým držákem niti, páráčkem, kartáčkem a spodními cívkami.

Další informace pro šicí stroj Pfaff Select 3.0Další informace pro šicí stroj Pfaff Select 3.0 naleznete na stránce Šicí stroj Pfaff Select 3.0 nebo v kategorii Šicí stroje Pfaff. Hledáte-li šicí stroje Pfaff online, seznamte se s naší nabídkou na šicí stroje Pfaff. Prodej těchto šicích strojů zajišťuje internetový obchod Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje a další šicí techniku. Informace o nabídce na šicí stroje Pfaff on line hledejte určitě u nás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama