Overlock a coverlock v jednom! Baby Lock Desire

29. července 2011 v 9:14 | admin |  Coverlocky
Představujeme "novinku" overlock-coverlock Baby Lock Desire, který šije 12 overlockových stehů a prádlové (cover) stehy. Na tomto overlocku - coverlocku lze šít 2,3,4 i 5-ti nitěmi. Šije rychle, kvalitně a vyznačuje se jednoduchostí ovládání.

Funkce coverlocku Baby Lock Desire


Dokáže šít různé druhy látek od bavlny přes žerzej až po hedvábí a džínsovinu. Velmi zajímavá je i funkce patentovaného nalékání Jet-Air Threading, které umožňuje rychlé a jednoduché navlékání nitě vzduchem. Díky patentovaným trubkovým smyčkovačům lze nitě navlékat v libovolném pořadí. Tento stroj navíc jako jeden z mála nabízí funkci automatického napínání nití. Funguje to tak, že zařízení dodává nit automaticky po stezích podle toho jaký druh stehu se zvolil před začátkem šití. Stroj je vybaven diferenciálním podáváním a má přehledné uspořádání seřizovacích ovladačů. Velmi silné chapače s výkyvným pomocným chapačem zajišťují vysokou životnost a skvělé šicí výsledky.

Patky pro overlock - coverlock Baby Lock Desire


K overlocku - coverlocku Baby Lock lze dokoupit i různé patky jako je patka na našívání korálků, patka pro všívání dutinek, lampasů, patka pro slepý steh, patka pro našívání gumy, pro našívání krajky, patka pro prádlový - cover steh, řasící patka, průhledná patka a patka s drážkami. To vše pomůže zaručit, že šitý výrobek bude odpovídat představám švadleny.

Stehy

Overlock - coverlock Baby Lock Desire šije 12 druhů stehů mezi nimi i prádlové (cover stehy), patří sem:
5 - nitný zajišťovací steh 12 mm a 16 mm
3 a 4 - nitný overlockový steh
3 - nitný rolovací lemovací steh
3 a 2 - nitný plochý overlockový steh
3 - nitný krycí steh 6 mm
4 - nitný saténový steh a dvojitý řetízkový steh


Více informací

Další informace získáte v kategorii overlocky Baby Lock i v kategorii coverlocky na internetovém obchodě Ráj-šití.cz. V tomto eshopu nabízíme šicí stroje různých značek, overlocky, coverlocky, příslušenství pro nové i staré šicí stroje a také galanterii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama