Overlock Janome 744 D - kvalita za dobrou cenu

22. července 2011 v 10:06 | admin |  Overlocky 2011
Overlock Janome 744 D je 2,3 a 4 - nitný overlock určený pro domácí šití, který vyniká jednoduchou obsluhou. Tento overlock má celokovovou vnitřní konstrukci zaručující dlouhou životnost a také stabilitu stroje při šití.Nejedna švadlena jistě ocení i snadné navlékání nití, dále tento overlock nabízí 9 druhů šicích programů a 7 druhů overlockových i obšívacích stehů. Volné rameno umožňuje obšívání nohavic, rukávů a jiných uzavřených kruhů.

Další funkce pro overlock Janome 744 D


Janome 744 D má diferenciální podávání, které zabraňuje zvlnění materiálu a umožňuje i regulaci podávání v rozmezí 0,5 až 2,2. Pro šití různé tloušťky látky a vrstvení lze regulovat také přítlak patky. Samozřejmostí u tohoto overlocku je ořez látky a jeho nastavitelná šíře od 3.1 do 5.1 mm a možnost odpojení horního nože tzn. šití bez ořezu. Mezi dalšími funkcemi, které tento overlock poskytuje jsou například plynulá regulace napětí nití, pomocný panel zobrazující správné navlečení nití do stroje, potom také plynulá regulace délky stehu v rozmezí 1 až 5 mm a další. S tímto strojem vytvoříte normální i rolovací lemování. Ořez niti je umístěný na krytu osvětlení a patkové tyči.

Příslušenství


Overlocky Janome 744 D mají praktickou schránku na odřezky látky a kvalitní osvětlení. Příslušenství v ceně stroje je rozsáhlé. Balení obsahuje nožní spouštěč, sadu jehel, dva šroubováky (malý i velký), pinzetu, náhradní nůž, klíč, síťky na nitě, držák na cívky, štěteček, navlékač nití do jehel, olej a montážní desku.

Další informace


Více informací o tomto overlocku naleznete na stránce overlock Janome 744 D v kategorii overlocky. Na Ráj šití.cz naleznete také velkou nabídku pro šicí stroje různých značek jako jsou například šicí stroje Lucznik, šicí stroje Brother, šicí stroje Bernina atd.. Nabízíme také příslušenství pro nové a staré šicí stroje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama