Overlock Lucznik 620 D - kvalita za jedinečnou cenu!

5. srpna 2011 v 12:01 | admin |  Overlocky 2011
Overlock Lucznik 620 D je domácí overlock, který se skvěle hodí pro občasné domácí šití. Ve své cenové relaci považujeme tento overlock za nejlepší. Svým uživatelům nabízí spoustu zajímavých funkcí a především jednoduché ovládání, které jistě ocení každá švadlena.Funkce overlocku Lucznik 620 D

Overlock Lucznik 620 D je 2-jehlový, tří i čtyř-nitný overlock, který je vybaven diferenciálním transportem zabraňujícím zvlnění šitého materiálu i volným ramenem. Volné rameno je nepostradatelné pro šití rukávů, nohavic a dalších uzavřených kruhů. Díky své jednoduchosti užívání je u uživatelů oblíben. Tento overlock šije většinu běžně používaných typů látek, mezi kterými můžeme jmenovat například trikot, streč, případně i džínovinu. Součástí balení u overlocku Lucznik 620 D je i speciální lamela, díky které lze vytvořit rolující lem. Regulovat lze nejen délku i šířku stehu, délku stehu v rozmezí 1-5 mm a šířku stehu 3-7 mm, ale i přítlak patky a napětí nití! Pro šití bez ořezu látky je zde možnost odpojení horního nože.

Technické údaje

Overlock Lucznik 620 D váží pouhých 6 kg a dokáže šít rychlostí až 1000 stehů za minutu.

Příslušenství

V balení lze nalézt sadu jehel, měkký platový kryt, již zmíňěnou stehovou lamelu pro rolující steh, nožní spouštěč, sadu šroubováků a další.

Více informací

Internetový obchod Ráj šití.cz má momentálně jedinečnou akci ve které nabízí overlock Lucznik 620 D jako nejlevnější overlock na trhu! Přesvědčit se o tom můžete v kategorii overlocky Lucznik i v kategorii overlocky. Ráj šití.cz nabízí i šicí stroje zahraničních a tradičních značek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama