Novinka! Robotický vysavač iClebo Smart

16. září 2011 v 10:57 | Michaela |  Robotické vysavače
Robotický vysavač iClebo Smart a jeho bráška iClebo Smart L4 jsou nové moderní robotické vysavače od značky iClebo. Více informací pro tyto robotické vysavače se dozvíte v následujícím článku.
Robotický vysavač iClebo Smart je nový praktický robotický vysavač, který šetří čas i energii. Vytváří totiž 2D mapu uklízených prostor, takže jeho úklid je rychlý, systematický a dobře "promyšlený". Plánuje si cestu úklidu a vždy ví, které části ještě nebyly čištěny. Díky kameře umístěné na horní straně vysavače zná místo, kde se právě nachází. Tato širokoúhlá kamera vytváří 30 snímků za sekundu. Robotický vysavač iClebo Smart je vybaven bezdotykovým silikonovým nárazníkem se senzory, které minimalizují nárazy do stěn a nábytku. Další senzory zabraňují uvíznutí robota pod nábytkem nebo pádu ze schodů. Pokud se během úklidu vybije baterie, robotický vysavač se vrátí do své nabíjecí stanice a po nabití pokračuje v úklidu od místa, kde předtím skončil. Po ukončení úklidu se taktéž vrátí do své nabíjecí stanice. IClebo Smart pracuje velmi tiše a efektivně. Opravdu nízkou hlučnost vysavače v průběhu úklidu hlídá systém "Silent Technology". Samozřejmostí u tohoto robotického vysavače je funkce plánovače úklidu - robot uklízí, když nejste doma. Robotický vysavač iClebo Smart je vhodný pro alergiky, díky 4-fázovému filtračnímu systému zachytí i nejjemnější mikročástice prachu, roztoče a další alergeny.

Další funkce


Robotický vysavač iClebo Smart má i funkci mopping - inteligentní robotický mop, rozlišuje překážky vyšší než 5 mm, takže nenajíždí například na koberec.Spojením robotického vysavače a robotického mopu nabízí iClebo Smart kompletní úklid všech druhů podlah. Tento mop lze použít jak na sucho, tak i pro vlhké vytírání. Má elektrostatický náboj, takže přitahuje prach jako magnet. Snadná údržba a čištění - systém Easy clip U robotického vysavače iClebo Smart je kladen velký důraz na snadnou údržbu a čištění. Prachová nádobka je lehce přístupná z horní strany a je možné ji hygienicky vymýt vodou.

Robotický vysavač iClebo Smart a iClebo Smart L4

Rozdíl mezi vysavačem Smart a Smart L4 je ve výdrži baterie. Robotický vysavač Smart L4 vydží na jedno nabití uklízet až 150 minut.

Více informací

Jak tento robotický vysavač objednat se dozvíte na OK-produkt.cz, kde naleznete i podrobné popisy pro robotický vysavač iClebo Smart i robotický vysavač iClebo Smart L4. Naleznete zde i ostatní robotické vysavače iClebo i vysavače jiných značek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama