Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II s ořezem látky!

23. září 2011 v 15:58 | Michaela |  Šicí stroje 2011
Tento unikátní šicí stroj nabízí funkci ořezu látky při šití overlockových stehů, tato funkce na trhu nemá obdobu. Za cenu šicího stroje máte i overlock.


Hlavní funkce

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II je vybaven 21 šicími programy z toho 20ti stehy mezi které patří klasické i 4 overlockové stehy, patchworkové, dekorativní stehy, elastické a pružné stehy. Tento šicí stroj umožňuje šití lehkých i středně těžkých materiálů, kterými jsou plášťové tkaniny nebo riflovina i ve více vrstvách, díky vysokému zdvihu patky. Samozřejmostí u tohoto typu šícího stroje je plynulá regulace délky i šířky stehu, také přítlak patky lze snadno nastavit.

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II je domácí šicí stroj s jedinečnou a unikátní funkcí ořezu látky při šití overlockovým stehem! Tuto funkci nenabízí žádný šicí stroj na trhu. Už nemusíte mít doma šicí stroj i overlock zvlášť.

Při šití je nezbytné vždy zvolit odpovídající jehly a nitě! Jehly mají různé velikosti (70 - 100) a používají se dle tloušťky a typu šitého materiálu. Dále se jehly rozlišují na standartní (běžné látky) nebo strečové (pro šití úpletů a pletenin) a jeansové (na riflovinu). Zvolené jehly a nitě zásadním způsobem ovlivní výsledek šití.

Další funkce

Přišívání knoflíků
Plně automatické obšívání dírky dle velikosti knoflíku
Šití overlockových stehů vč. ořezu látky
Vysoké zvednutí patky umožňuje šití několika vrstev materiálu
Možnost šití dvojjehlou - dekorativní šití
Funkce zpětného šití
Plynulá regulace rychlosti šití
Plynulá regulace délky stehu
Plynulá regulace šířky cik cak stehu až do 7 mm
Navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím systému navíjení po jejím naplnění
Možnost regulace přítlaku patky - v závislosti na tloušťce materiálu

Více informací

Tento šicí stroj jako jediný nabízí internetový obchod Ráj šití.cz. Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II a další šicí stroje zde naleznete za skvělé ceny. Mezi další sortiment na Ráj šití.cz patří i overlocky, coverlocky, vyšívací stroje nebo také příslušenství pro nové i staré šicí stroje.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 3:36 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama