Šicí stroje Bobbin - snadné a levné šití

27. října 2011 v 15:41 | Michaela |  Šicí stroje 2011
Další méně či více známou značkou na trhu šicích strojů jsou šicí stroje Bobbin. Bobbin je česká značka, která prodává šicí stroje určené pro domácí šití. Šicí stroje značky Bobbin představují kvalitní šicí stroje se snadnou obsluhou za přijatelnou cenu. Jaké šicí stroje tato značka nabízí a co všechno umí, se dozvíte v následujícím článku.


Pod značkou Bobbin naleznete na trhu tři modely šicích strojů. Jedná se o šicí stroj Bobbin Lizard 4222, šicí stroj Bobbin Lizard 4228 a šicí stroj Bobbin Cut Plus, který je převratnou novinkou na poli šicích strojů.

Šicí stroj Bobbin Lizard 4222

Šicí stroj Bobbin Lizard 4222 je mechanický šicí stroj vhodný pro domácí běžné šití, který má robustní konstrukci. Šicí stroj Bobbin Lizard 4222 nabízí svým uživatelům 15 šicích programů, stává se tak jednodušší variantou modelu Lizard 4228. Mezi hlavní přednosti tohoto šicího stroje patří úzké volné rameno, integrovaný navlékač nitě do jehly, vysoký zdvih patky, který je ideální i pro šití více vrstev látky a snadný výběr stehů pomocí kolečka.

Šicí stroj Bobbin Lizard 4228

Šicí stroj Bobbin Lizard 4228 je šicí stroj určený pro domácí šití. Ve výbavě má 25 šicích programů, které zahrnují i 4 ozdobné a 4 vyšívací programy, overlockové stehy a další. Hlavní funkce tohoto šicího stroje jsou: plněautomatické šití knoflíkové dírky v jediném kroku bez nutnosti cokoliv nastavovat, úzké volné rameno, integrovaný navlékač nitě do jehly a vysoký zdvih patky.

Šicí stroj Bobbin Cut Plus

Šicí stroj Bobbin Lizard Cut Plus má 13 šicích programů a funkci ořezu látky, podobně jako je tomu u overlocku. Tento šicí stroj je vybaven horizontálním rotačním chapačem, úzkým volným ramenem, navlékačem nitě do jehly, rychlou volbou programu s přednastavenou délkou i šířkou stehu. Dále má tento šicí stroj vysoký zdvih patky a zpětné šití.

Více informací

Šicí stroje Bobbin si můžete objednat v internetovém obchodě Ráj šití.cz, který nabízí více než 12 různých značek pro šicí stroje a overlocky. Z nabídky si vybere určitě každý, at už začátečník či švadlena. V nabídce Ráje šití nejsou pouze šicí stroje, ale i overlocky, vyšívací stroje, potřebné příslušenství i galanterie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama