Nové šicí stroje Lucznik - Lucznik Kinga a Milena

27. ledna 2012 v 13:50 | Michaela |  Šicí stroje 2012
Značka Lucznik představuje nové mechanické šicí stroje této značky pro běžné domácí šití se zajímavým moderním designem. Šicí stroj Lucznik 2011 Kinga a šicí stroj Lucznik 419 Milena. Tyto nové šicí stroje jsou určeny pro běžné šití a opravy oděvů v domácnosti.Šicí stroj Lucznik 2011 Kinga

Šicí stroj Lucznik 2011 Kinga nabízí svým uživatelům 27 šicích programů, z toho 24 typů stehů. Mezi stehy jistě naleznete základní, pružné, overlockové i vyšívací stehy. Ve stroji je použit kovový kyvný CB chapač a má i volné rameno, které usnadní šití obtížných tvarů, například rukávů či nohavic. Lucznik 2011 Kinga umožňuje regulaci rychlosti šití pomocí šlapátka, regulaci přítlaku patky i šití dvojjehlou. Tento šicí stroj je určen pro šití lehkého i středně těžkého materiálu, jako je tvíd nebo plátno. Lucznik Kinga šije knoflíkovou dírku ve 4 krocích a má možnost plynulé regulace délky stehu od 0 do 4 mm. Samozřejmostí u tohoto šicího stroje je navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím po jejím naplnění. Šicí stroj Lucznik 2011 Kinga má zajímavý moderní design v podobě růžovo-šedých koleček, které připomínají lízátko. V pravém rohu stroje naleznete tmavě modré logo značky Lucznik.Šicí stroje Lucznik 419 Milena jsou šicí stroje vybavené 21 šicími programy, kyvným CB chapačem a funkcí plněautomatického šití knoflíkové dírky tj. na 1 zmáčknutí, volným ramenem, plynulou regulací délky stehu, zpětným šitím, možností šití dvojjehlou, přišíváním knoflíků a řadou dalších užitečných funkcí. V šicím mechanismu jsou použity, stejně jako u všech šicích strojů Lucznik, kovové součástky pro delší životnost stroje. Tyto šicí stroje využijí především mírně pokročilé domácí švadleny. Šicí stroj bílé barvy má zajímavý potisk ve formě žluto-fialových koleček.


Více informací

Oba šicí stroje si můžete objednat v internetovém obchodě Ráj šití.cz v kategorii šicí stroje Lucznik, kde naleznete i více informací a fotografie těchto šicích strojů. Ráj šití.cz se specializuje na prodej šicí techniky, jako jsou domácí šicí stroje, overlocky a potřeby pro domácí šití. Nabízí také nadstandardní služby v oblasti poradenství pro výběr vhodného šicího stroje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama