Nový a nejmodernější - robotický vysavač iRobot Roomba 770

5. ledna 2012 v 9:55 | Michaela |  Robotické vysavače
Robotický vysavač iRobot Roomba 770 série 700 je novinkou značky iRobot. Tento nový robotický vysavač iRobot Roomba 770 přináší do domácnosti nejvyspělejší robotický vysavač, vhodný pro úklid všech typů podlah. IRobot série 700 byla na trh uvedena teprve nedávno a narozdíl od předchozí série 500 nabízí hned několik zásadních vylepšení. O tom, jaký je rozdíl mezi vysavači série 500 a 700 se dočtete dále.Do nové série iRobotů 700 patří zatím dva modely robotických vysavačů a to:
Robotický vysavač iRobot Roomba 780


Robotický vysavač iRobot Roomba 770 je nový vylepšený robotický vysavač značky iRobot. Narozdíl od robotických vysavačů série 500 Roomba 770 nabízí navíc: vylepšenou čistící hlavu druhé generace, systém DirtDetect druhé generace, sběrný koš AeroVac druhé generace, indikátor naplněnosti sběrného koše, dvojitý HEPA filtr, akustickou a optickou detekci nečistot, 42 senzorů (série 500 má 38 senzorů) pro ještě lepší orientaci v místnosti a vylepšený systém iAdapt.


Hlavní funkce pro robotický vysavač iRobot Roomba 770
Robotický vysavač iRobot Roomba 770 má systém úklidu iAdapt, který umožňuje vysavači "myslet" a uklidit systematicky požadovanou místnost. Automatická virtuální zeď, která je součást balení, vymezí podle potřeby požadovaný prostor v místnosti a vysavač dále nezajede. IRobot Roomba 770 má procesor prestižní známé značky ARM a již zmíněných 42 senzorů pro lepší orientaci v prostoru. Roomba 770 je vhodná jak pro úklid parket, lina a koberců, tak i jiných tvrdých ploch. Inteligentní systém čistící hlavy a bočních kartáčků zabezpečí precizní úklid. Robotický vysavač iRobot Roomba 770 má profilový nárazník se zpomaleným dotykem a filtrační systém s duálním HEPA filtrem, který zachytí i ty nejmenší částice. Součástí balení je i IR dálkový ovladač pro pohodlné používání. U tohoto robotického vysavače nechybí ani časové programování úklidu.


Technické údaje
Roomba 770 vydrží na jedno nabití uklidit s přehledem 4 průměrně velké pokoje (150 m2), přičemž doba nabíjení je 3 hodiny. Kvalitní vysokokapacitní baterie Ni-MH je součást balení. Robotický vysavač 770 váží pouhých 3,85 kg a měří 350 x 92 mm (80 mm tělo robota + boční kartáček).


Pokud jste se stále nerozhodli, zda si robotický vysavač opravdu pořídit či ne, nebo nejste rozhodnutí pro konkrétní typ, více informací se dozvíte na OK-produkt.cz. V kategorii robotické vysavače si jistě vyberete vysavač přesně pro vás, příp. vám s výběrem rádi poradí. Pro ty, kteří nepožadují nadstandardní funkce, ale rozhoduje nízká cena, je skvělá volba robotický vysavač iRobot Roomba 521.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Chtěli byste mít doma robotický vysavač?

Ano, zvažuji koupi robotického vysavače. 63.2% (12)
Možná ano. 10.5% (2)
Spíše ne. 10.5% (2)
Ne, v žádném případě. 15.8% (3)

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 3:36 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama