Šicí a vyšívací stroje Pfaff Creative - sen každé švadleny

20. ledna 2012 v 15:23 | Michaela |  Šicí stroje 2012
Šicí a vyšívací stroje Pfaff Creative představují multifunkční šicí stroje, které dokáží i vyšívat! Tyto stroje dovolují uživatelům využít své kreativity a ozdobit oděvy originální výšivkou. Pfaff je značka pro šicí stroje, která se vyznačuje kvalitními šicími stroji se silným výkonem, které jdou s dobou a nabízejí ty nejmodernější funkce.Níže nabízíme přehled šicích a vyšívacích strojů Pfaff Creative.
Do řady Creative značky Pfaff patří:


Šicí a vyšívcí stroj Pfaff Creative 2.0

Šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative 2.0 je šicí a vyšívací stroj vhodný pro vyšívání a quilt. Tento šicí stroj má volné rameno, velký displej, 37 různých poloh jehly či snadný výběr funkcí prostřednictvím tlačítek pro přímou volbu. Šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative 2.0 nabízí díky optimální konstrukci skvělou možnost pohybu včetně velkého prostoru vpravo od jehly, který usnadňuje manipulaci s větší látkou. Stroj dále nabízí řadu funkcí včetně automatického ořezu horní i spodní nitě, možnosti úprav nastavení, programování šicích řad či regulaci umístění stehu. Součástí nabídky elektronických funkcí tohoto šicího stroje je i automatické zapošití, které slouží pro rychlé a snadné zakončení stehů. Funkce umístění stehu umožňuje mimořádně přesné a dokonalé šití stehů, kdy je možné přesně zvolit místo, ve kterém má být steh vyšit. Šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative 2.0 je dodáván spolu se šicí patkou Sensormatic, která přispívá k dokonalému šití a pomáhá vytvářet dokonalý vzhled knoflíkových dírek. Sloupečky knoflíkových dírek se šijí jedním směrem, takže knoflíkové dírky mají mimořádně kvalitní vzhled a podobají se navzájem. Šicí a vyšívací stroj má i zvýšenou polohu přítlačné patky pro šití více vrstev látky a rovněž má velkou stehovou desku, na které jsou vyznačené šířky švů. Vyšívací stroj má i systém IDT, který zajišťuje absolutně rovnoměrné podávání látky shora i zdola. Systém IDT, kterým jsou vybaveny pouze vybrané šicí a vyšívací stroje Pfaff, rovnoměrně podává látku tak, že naprosto sedí, což je velmi dobře vidět u vzorovaných látek, např. proužků. Šicí stroj nabízí velké množství základních, ozdobných a starobylých stehů, 9-ti mm stehy Pfaff a dále vyšívací a quiltovací vzory. Šicí a vyšívací stroj umožňuje editaci stehů a vzorů, zejména kombinaci ozdobných stehů s vyšívacími vzory, ale také stranové a výškové úpravy, převracení či spojování a další úpravy. Každý nově vytvoření steh lze uložit v jedné z 10 -ti pamětí, z nichž každá pojme až 40 stehů či písmen. Šicí stroj dále umožňuje úpravy nastavení (i po malých úsecích), takže šicí a vyšívací stroj následně udělá přesně to, co uživatel žádá, a programování šicích řad. Rozsáhlé možnosti a bohaté funkce, které poskytuje tento šicí a vyšívací stroj, umožňují perfektní a mimořádně kvalitní kreativní šití, které lze využít pro vytváření jedinečných vzorů a quiltování.


Šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative 4.0

Šicí stroj Pfaff Creative 4.0 má volné rameno, velký barevný LCD displej, 300 druhů stehů a motivů, přes 100 přednastavených vzorů či snadný výběr funkcí prostřednictvím tlačítek pro přímou volbu. Šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative 4.0 nabízí velký šicí prostor vpravo od jehly, který usnadňuje manipulaci s látkou. Šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative 4.0 má řadu užitečných funkcí včetně automatického odstřihu nitě, možnosti úprav nastavení, programování a ukládání šicích řad či regulaci umístění stehu. Součástí nabídky elektronických funkcí tohoto šicího stroje je i automatické zapošití, které slouží pro rychlé a snadné zakončení stehů. Funkce zobrazení mřížky umožňuje mimořádně přesné a dokonalé šití stehů, kdy je možné přesně zvolit místo, ve kterém má být steh vyšit. Sloupečky knoflíkových dírek se šijí jedním směrem, takže knoflíkové dírky mají mimořádně kvalitní vzhled a podobají se navzájem. Šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative 4.0 má i zvýšenou polohu přítlačné patky pro šití více vrstev látky a rovněž má velkou stehovou desku, na které jsou vyznačené šířky švů. Vyšívací stroj má i systém IDT, který zajišťuje absolutně rovnoměrné podávání látky shora i zdola. Systém IDT, kterým jsou vybaveny pouze vybrané šicí a vyšívací stroje Pfaff, rovnoměrně podává látku tak, že naprosto sedí, což je velmi dobře vidět u vzorovaných látek, např. proužků. Šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative 4.0 umožňuje editaci stehů a vzorů, zejména kombinaci ozdobných stehů s vyšívacími vzory, ale také stranové a výškové úpravy, převracení či spojování a další úpravy. Vyšívací stroj má automatické ukládání pozice šití. Šicí stroj Pfaff Creative 4.0 dále umožňuje úpravy nastavení (i po malých úsecích), takže šicí a vyšívací stroj následně udělá přesně to, co uživatel žádá. Rozsáhlé možnosti a bohaté funkce, které poskytuje tento šicí a vyšívací stroj, umožňují perfektní a mimořádně kvalitní kreativní šití, které lze využít pro vytváření jedinečných vzorů a quiltování.


Šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative Vision 5.5

Šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative Vision 5.5 nabízí největší šicí a vyšívací prostor a dlouhé volné rameno. Creative Vision 5.5 má trojrozměrné zobrazení vzorů, tvarů a barev, díky velké dotykové HD obrazovce se snadným výběrem funkcí. Všechny vzory výšivek lze upravovat přímo na dotykové obrazovce. Možnost pohybovat částmi výšivek, zvětšovat je i zmenšovat nebo spojovat dohromady. Šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative Vision 5.5 nabízí díky optimální konstrukci volnost pohybu včetně velkého prostoru vpravo od jehly, který usnadňuje manipulaci s látkou. Šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative Vision 5.5 má automatický odstřih horní i spodní nitě, možnosti úprav nastavení, programování šicích řad či regulaci umístění stehu. Součástí nabídky elektronických funkcí tohoto šicího stroje je i automatické zapošití, které slouží pro rychlé a snadné zakončení stehů. Funkce umístění stehu umožňuje mimořádně přesné a dokonalé šití stehů, kdy je možné přesně zvolit místo, ve kterém má být steh vyšit. Šicí a vyšívací stroj Pfaff Creative Vision 5.5 automaticky nastaví přítlak patky a je dodáván spolu se šicí patkou Sensormatic, která přispívá k dokonalému šití a pomáhá vytvářet dokonalý vzhled knoflíkových dírek. Sloupečky knoflíkových dírek se šijí jedním směrem, takže knoflíkové dírky mají mimořádně kvalitní vzhled a podobají se navzájem. Šicí a vyšívací stroj má i zvýšenou polohu přítlačné patky pro šití více vrstev látky a rovněž velkou stehovou desku, na které jsou vyznačené šířky švů. Vyšívací stroj má i systém IDT, který zajišťuje absolutně rovnoměrné podávání látky shora i zdola. Systém IDT, kterým jsou vybaveny pouze vybrané šicí a vyšívací stroje Pfaff, rovnoměrně podává látku tak, že naprosto sedí, což je velmi dobře vidět u vzorovaných látek, např. proužků. Šicí stroj nabízí velké množství základních, ozdobných a starobylých stehů, 9-ti mm stehy Pfaff a dále vyšívací, orientální a quiltovací vzory. Šicí a vyšívací stroj umožňuje editaci stehů a vzorů, zejména kombinaci ozdobných stehů s vyšívacími vzory, ale také stranové a výškové úpravy, převrácení či spojování a další úpravy. Každý nově vytvoření steh lze uložit do pamětí. Šicí stroj dále umožňuje úpravy nastavení (i po malých úsecích), takže šicí a vyšívací stroj následně udělá přesně to, co uživatel žádá. Rozsáhlé možnosti a bohaté funkce, které poskytuje tento šicí a vyšívací stroj, umožňují perfektní a mimořádně kvalitní kreativní šití, které lze využít pro vytváření jedinečných vzorů a quiltování.


Více informací

Další podrobnější informace získáte v internetovém obchodě Ráj šití.cz v kategorii Šicí a vyšivací stroje Pfaff, který nabízí nejširší nabídku pro šicí stroje, a overlocky na českém internetu. Na Ráj šití.cz naleznete více než 12 značek šicích strojů a overlocků. Nabízí také nastandardní služby v oblasti poradenství a volby vhodného šicího stroje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama