Šicí stroje Zetina

10. dubna 2012 v 16:56 | Michaela
Značka Zetina dnes nabízí dva modely šicích strojů na českém trhu, které se skvěle hodí i pro šití silnějších materiálů. Tyto mechanické šicí stroje mají vertikální rotační chapač (podobně jako u průmyslových šicích strojů) a jednoduché ovládání pomocí tlačítek.Zetina je tradiční česká značka pro šicí stroje. Své první modely šicích strojů vyráběla už ve 30. letech minulého století na Moravě, kde si získala nemalou oblibu. Po válce následoval mimořádný úspěch s uvedeným modelem Zetina 2312, kterého se prodalo více než 20 000 ks. Zetina se tak stala jedničkou mezi šicími stroji na českém trhu. Následoval model Zetina 1899. Své postavení si tato značka sice neudržela, ale jejich opravdu kvalitní šicí stroje jsou známé a prodávají se dodnes. Značka Zetina vždy sázela a sází na prvotřídní kvalitu svých výrobků.


K dostání jsou již zmíněné dva modely Zetina 2312 a Zetina 2342. Tyto mechanické šicí stroje mají robustní prověřenou konstrukci, díky které lze šít i silnější materiály. Šicí stroje Zetina 2312 a 2342 jsou vybaveny vertikálním rotačním chapačem používaným i u průmyslových šicích strojů. U modelu 2342 přesné podávání šité látky zajišťuje systém horního podávání IDT. U těchto šicích strojů Zetina je možné nastavit polohu jehly vpravo nebo vlevo.

Šicí stroj Zetina 2312 nabízí 60 šicích programů a 4-krokové šití knoflíkové dírky. Mimořádně úzké a dlouhé volné rameno usnadňuje šití obtížných tvarů. Součástí šicího stroje je i vestavěný navlékač nitě. Šicí stroj Zetina 2342 je na rozdíl od modelu 2312 vybavený systémem horního podávání IDT. Tento mechanický šicí stroj má 80 stehů.


Šicí stroje Zetina naleznete v internetovém obchodě Ráj-šití.cz. Ráj-šití.cz je internetový obchod prodávající šicí stroje, šicí stroje Lucznik, šicí stroje Janome, overlocky i příslušenství pro nové i staré šicí stroje. Na stránkách Ráje šití je více než 14 značek pro šicí stroje a overlocky. Šicí stroje Elna již brzy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama