Guzzanti šicí stroje

25. května 2012 v 14:02 | Michaela |  Šicí stroje 2012
Značka Guzzanti spustila na trh nový model šicího stroje Guzzanti GZ 110 za velmi lákavou cenu. Tento šicí stroj nabízí potřebné funkce pro občasné domácí šití a opravy vč. tolik žádaných overlockových stehů.Méně či více známá značka Guzzanti vyrábějící především kuchyňské spotřebiče a tolik oblíbené šicí soupravy, představila nový model šicího stroje. Tento šicí stroj nese název Guzzanti GZ 110. Při výrobě tohoto šicího stroje bylo hlavním cílem získat co nejlevnější šicí stroj, při zachování velkého množství funkcí a programů.


Nový šicí stroj Guzzanti GZ 110 je šicí stroj určený pro občasné domácí šití a slouží k šití lehkých až středně těžkých materiálů (není tedy vhodný na riflovinu). Svým uživatelům nabízí 22 šicích programů, obsahujících poloautomatickou 4-krokovou knoflíkovou dírku. Šicí stroj Guzzanti GZ 110 reaguje na stále větší trend - šití dvojjehlou, proto má dvojjehlu již v základním příslušenství. V šicím stroji je použit kyvný CB chapač a kovové prvky. Volné rameno umožňuje šití obtížných tvarů např. rukávů či nohavic. Na stroji lze regulovat délku stehu v rozmezí od 0 do 4 mm. Šicí stroj Guzzanti GZ 110 zaujme na první pohled svým bílozeleným designem. K tomuto šicímu stroji samozřejmě náleží i základní příslušenství (s již zmíněnou dvojjehlou), které je v ceně stroje.


Šicí stroj Guzzanti GZ 110 můžete zakoupit v internetovém obchodě Ráj-šití.cz v kategorii šicí stroje Guzzanti. Na Ráj-šití.cz naleznete šicí stroje, overlocky, vyšívací stroje, coverlocky, příslušenství, galanterii a nově i náhradní díly pro šicí stroje Lucznik! Vybírat můžete ze 17 různých značek šicích strojů! Pokud si s výběrem nevíte rady, Ráj-šití.cz nabízí objektivní poradenství podle skutečných kvalit strojů! Užitečné informace získáte i v rubrice šicí stroje 2012.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama