Robotický vysavač Scooba 390 pro mokrý úklid

29. června 2012 v 13:26 | Michaela |  OK-produkt.cz
Nemáte rádi namáhavé domácí práce? Máte doma například plovoucí podlahu a nebaví Vás věčně vytírat? Právě pro tyto účely americká společnost iRobot vyrobila robotický vytírač Scooba 390. Jedná se o následníka předchozího modelu Scooba 835 a bude se Vám líbit!
Robotický vytírač Scooba 390 je unikátní robotický pomocník, který dokáže vytřít podlahy i ve velkých místnostech. Narozdíl od předchozího modelu Scooba 835 má Scooba 390 větší výdrž baterie a také vylepšený moderní design. Scooba 390 pracuje ve 4 fázích, přičemž Scoobě nechybí ani systém iAdapt, který zajistí efektivní způsob úklidu. Scooba 390 vydrží na jedno nabití vytřít až 42 m2 a jako pomocníka používá Scooba Juice. Scooba Juice je vysoce účinný čistící roztok na bázi přírodních enzymů, takže neničí životní prostředí a navíc pomůže zahubit až 98% bakterií.Jak přesně vytírání probíhá? Scooba pracuje již ve zmíněných 4 fázích.

Předvysání - čištěný prostor Scooba nejdříve předvysaje. Nejedná se však o plnohodnotný vysavač, takže vyrobce doporučuje při větším znečistění do místnosti nejdříve vypustit robotický vysavač Roomba, případně místnost vysát klasickým vysavačem.


Mytí - v této fázi Scooba aplikuje na podlahu čistící roztok Scooba Juice z oddělené komory nádrže. Tento roztok vyl vyvinutý speciálně pro robotické vytírání. Díky svému přírodnímu složení nepředstavuje absolutně žádné riziko pro osoby trpící alergiemi nebo děti.


Čistění - po nanesení čistícího roztoku na podlahu následuje fáze čištění, kdy Scooba rotačním kartáčem a čistícími lištami stírá podlahu.


Vysání špinavé vody - v posledním kroku Scooba vysaje z podlahy špinavou vodu, jež se ukládá ve druhé vyhrazené komoře nádrže, a tedy se nikdy nesmíchá s novým roztokem. Nádobka se špinavou vodou lze jednoduše vyprázdnit.Robotický vysavač Scooba 390 nabízí autorizovaný prodejce značky iRobot - internetový obchod OK-produkt.cz. Scoobu 390 naleznete v kategorii Robotické vysavače iRobot. OK-produkt.cz však nenabízí pouze robotické vysavače, ale také udírny Bradley a hlavně trezory, trezory na zbraně, trezory stěnové, nábytkové, autotrezory a další.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vysavače vysavače | Web | 13. listopadu 2012 v 15:40 | Reagovat

Doporučuji kvalitní centrální vysavač pro snadnější úklid.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama