Šicí stroje Texi

26. července 2012 v 11:17 | Michaela |  Šicí stroje 2012
Každý z nás by chtěl mít doma kvalitní věci za málo peněz, které dlouho vydrží. To stejné platí i při koupi šicího stroje. V poslední době se stává hitem, že se výrobci šicích strojů snaží přijít na trh s novým kvalitním šicím strojem se spoustou užitečných funkcí a co nejnižší pořizovací cenou. Tímto příkladem jsou i šicí stroje značky Texi a máte se opravdu na co těšit!Značka Texi je značkou vyrábějící především průmyslové šicí stroje a rozsáhlé příslušenství pro stroje průmyslové i domácí. Pod značkou Texi se od letošního roku začaly vyrábět i šicí stroje pro domácnosti. Mezi tyto domácí šicí stroje zatím patří dva modely šicích strojů a jeden overlock. Podobné modely šicích strojů můžete znát od nejprodávanější české značky šicích strojů, která je na trhu již více než 90 let.


Značka Texi se při výběru jmen pro své nové šicí stroje inspirovala tancem a to přímo baletem. Mají snad tyto názvy značit preciznost a ladnost s kterou tyto šicí stroje šijí? Nové domácí šicí stroje Texi nesou název Tutu (baletní sukně) a vyšší model jménem Ballerina.

Šicí stroj Texi Tutu - elektronický šicí stroj vybavený LED displejem, 66 šicími programy, 5 typy automatické knoflíkové dírky a volným ramenem. Tomuto šicímu stroji nechybí ani žádané elektronické funkce jako je tlačítko START/STOP pro šití bez pedálu a polohování jehly nahoře/dole. Polohování jehly usnadňuje šití obtížných tvarů či velkých kusů látky, pomocí této funkce si jednoduše nastavíte, zda má jehla při zastavení šití zůstat zapíchnutá v látce nebo nahoře. Šicímu stroji Tutu nechybí ani užitečný automatický navlékač jehly, díky němuž provléknete nit očkem jehly s trochou cviku během několika sekund. Tutu má ve standardní výbavě i přídavný stolek!


Šicí stroj Texi Ballerina - opět elektronický šicí stroj s podsvíceným LCD displejem a přehledným ovládacím panelem. Uživatelům pomůže realizovat i náročné projekty, protože má velkou pracovní plochu, možnost šití bez pedálu pomocí tlačítka START/STOP, polohování jehly nahoře/dole a až 200 různých stehů! Šicí stroj umožňuje kombinování až 40 stehů a jejich následné uložení do paměti. Plně automatické šití knoflíkové dírky na 1 krok je u tohoto modelu samozřejmostí, Ballerina však nabízí 8 různých typů. Šicí stroj Texi Ballerina může být skvělým pomocníkem i při šicí metodě patchwork. Práci na Ballerině zvládnou i méně zkušené švadleny.


Šicí stroje Texi naleznete v internetovém obchodě Ráj-šití.cz v kategorii šicí stroje. Ráj-šití.cz je velmi významným českým eshopem prodávajícím šicí techniku. Ráj-šití.cz je eshop, který si zachoval lidský přístup ke svým zákazníkům, dodání objednaného zboží s Vámi telefonicky domluví podle toho, jak se to hodí Vám! Případně zodpoví veškeré Vaše dotazy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama