Šicí stroj Lucznik 2040 Karolina - novinka od Luczniku!

1. listopadu 2012 v 13:26 | Michaela |  Šicí stroje 2012
Polská značka pro šicí stroje Lucznik uvedla na český trh skvělou novinku! Šicí stroj Lucznik 2040 Karolina. Tato elektronická kráska nabízí 66 nejpoužívanějších stehů, polohování jehly nahoře/dole, tlačítko start/stop, navlékač jehly a další funkce, ze kterých bude nadšená nejedna švadlena!Novinka roku 2012 od Lucznika - šicí stroje Lucznik 2040 Karolina. Tyto šicí stroje v uceléné řadě šicích strojů značky Lucznik chyběl! Jedná se o elektronický šicí stroj se spoustou užitečných funkcí i pro nadšené quiltařky a patchworkářky.


Šicí stroj Lucznik 2040 Karolina má 66 užitečných stehů, mezi kterými naleznete stehy užitkové, overlockové, elastické, dekorační a také 5 typů automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok. Na stroji si můžete nastavit polohu jehly při zastavení šití (nejvíce používaná funkce při šicí metodě patchwork a quilting), šít bez pomocí pedálu a regulovat si rychlost šití přímo na stroji (když zrovna nepoužíváte nožní spouštěč). Praktický navlékač velmi usnadňuje navlékání nitě do očka jehly. Kvalitní LCD displej zobrazuje číslo zvoleného stehu, takže ovládání tohoto šicího stroje je velmi jednoduché. Přednastavenou délku a šířku stehu můžete pohodlně měnit podle potřeby. Pokud se šitím teprve začínáte, určitě uvítáte funkci SLOW. Po zmáčknutí tohoto tlačítka stroj šije pomalu, i když omylem sešlápnete pedál více než byste chtěli.


Pokud Vás tento šicí stroj zaujal, naleznete ho v nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz. Ráj-šití.cz je jeden z nějvětších prodejců šicích strojů na českém internetu. Zaručuje kvalitní zboží od oficiálních dovozců se zajištěným záručním i pozáručním servisem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama