Šicí stroje Veronica

28. prosince 2012 v 10:47 | Michaela |  Šicí stroje 2012
Česká značka pro šicí stroje Veronica je na trhu již více než 20 let. Ucelená řada šicích strojů nabízí šicí stroje pro začátečníky i náročné uživatele. Tato česká značka si zakládá na českých popisech, které naleznete i na těle stroje.


Musíme však uvést na pravou míru velmi častý omyl zákazníků. Česká značka neznamená, že šicí stroje musí být vyrobeny v České republice. Informace o zemi, ve které byl stroj vyroben bývá uvedena na zadní straně stroje. Informaci o zemi výroby Vám může poskytnout i prodejce. Samozřejmě to neznamená, že by tyto šicí stroje byly nekvalitní - právě naopak. Jaké šicí stroje 2012 značka Veronica nabízí?


Šicí stroj Veronica Prima 100 je jednoduchý mechanický šicí stroj pro úplné začátečníky. Šicí stroj má přednastavenou délku i šířku stehu, takže stačí nastavit jen požadovaný steh a šít. Šicí stroj je vhodný pro občasné domácí šití. Tento šicí stroj má snadnou obsluhu díky funkci "vše v jednom". Šicí stroj Veronica Prima 100 nabízí svým uživatelům celokovový kyvný chapač, volné rameno pro snadné šití obtížných tvarů, například rukávů nebo nohavic a 4-krokové šití knoflíkové dírky.

Šicí stroj Veronica Optima 200 je mechanický šicí stroj pro běžné domácí šití. Optima 200 je ideálním šicím strojem pro klasické domácí šití. Tento šicí stroj má 23 šicích programů, kovovou konstrukci a šije lehké i těžší materiály (samozřejmě s použitím vhodných jehel). Mezi další zajímavé funkce patří zejména plynulé nastavení délky i šířky stehu a 4-krokové šití knoflíkové dírky.

Šicí stroj Veronica Komfort 303 je mechanický silnější šicí stroj střední třídy vhodný pro veškeré domácí šití. Tento šicí stroj má 29 šicích programů, kovovou konstrukci a je možné jej používat i při častém šití. Šicí stroj Veronica Komfort 303 nabízí svým uživatelům automatické šití knoflíkové dírky v jediném kroku. Automatický navlékač jehly, plynulé nastavení délky i šířky stehu, ořez nitě a polohování jehly. Šicí stroj má možnost regulace přítlaku patky, lze šít i dvojjehlou. Velkoplošné podávací zoubky zaručují hladký posuv každé látky vč. kůže, rifloviny a podobných těžkých látek.

Šicí stroje Veronica 404 jsou mechanické šicí stroje se zabudovaným ořezem látky, vhodné pro veškeré domácí šití. Boční ořez látky lze jednoduše vypnout. Funkčně je šicí stroj stejný jako model 303 má navíc pouze ořez.

Šicí stroj Veronica Champion 505 je moderní elektronický šicí stroj s bohatou výbavou pro domácí šití a náročné uživatele. Tento šicí stroj má 40 šicích programů, ocelový rotační chapač s antiblokem a volné rameno. Šicí stroj Veronica Champion 505 nabízí svým uživatelům tři typy automatické knoflíkové dírky a další užitečné elektronické funkce.

Šicí stroj Veronica Inspira 600 - moderní elektronický šicí stroj s velice širokým využitím. Tento šicí stroj má 197 šicích programů, ocelový rotační chapač s antiblokem a volné rameno, sedm typů automatické knoflíkové dírky (na jeden krok), tlačítko Start/Stop pro šití bez pedálu. Mezi další zajímavé funkce patří zejména paměť pro opakované šití textů a dekorací, automatický navlékač jehly, plynulé nastavení délky i šířky stehu a automatická poloha jehly. Šicí stroj má možnost regulace přítlaku patky, automatické zapošití látky. Šicí stroj je vhodný pro quilting a patchwork.

Šicí stroje Veronica Excelent 707 je špička mezi šicími stroji Veronica. Tento moderní šicí stroj nabízí opravdu velmi širokou škálu funkcí a programů, přičemž neztrácí jednoduchost obsluhy. Tento šicí stroj má 101 šicích programů a režim "snadné šití" umožňující využívat stroj k běžnému šití nebo lze přejít do funkce plný režim. Šicí stroj Veronica Excelent 707 nabízí svým uživatelům 12 typů automatické knoflíkové dírky (na jeden krok), kovový rotační chapač, volné rameno a plynulé nastavení délky i šířky stehu. Mezi další zajímavé funkce patří zejména paměť pro opakované šití textů a dekorací, automatický navlékač jehly, tlačítko Start/Stop pro šití bez pedálu a funkce polohování jehly. Šicí stroj má možnost regulace přítlaku patky a automatické zapošití látky.


Líbí se Vám nabídka značky Veronica? Pak navštivte kategorii šicí stroje Veronica, kde naleznete celou řadu těchto šicích strojů za velmi přijatelné ceny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama