Bezdotykové dávkovače mýdla Helpmation

22. ledna 2013 v 11:57 | Michaela |  OK-produkt.cz
Bezdotykové dávkovače mýdla se objevily na trhu teprve nedávno a už slaví opravdový boom. Toto vysoce hygienické zařízení umožňuje nadávkování mýdla, saponátu či krému bez nutnosti se čehokoliv dotýkat v každé domácnosti. Na dávkovači mýdla lze nastavit velikost dávky a může mít dokonce i digitální hodiny!Bezdotykový dávkovač mýdla je velice praktická hygienická pomůcka do každé domácnosti. Bezdotykové dávkovače mýdla Helpmation jsou navíc vybaveny pojistkou proti odkapávání mýdla, pokud se zrovna dávkovač nepoužívá. Mýdlo nestéká dolů a nenastane, že by dávkoval mýdlo tzv. "na prázdno". Ze zkušenosti víme, že při dávkování např. Jaru je k nezaplacení. Jednoduše vložíte ruku či houbičku pod senzor a to je vše. V nabídce jsou dvě varianty těchto dávkovačů mýdla.


Bezdotykový dávkovač mýdla V-470 představuje 0,5 l cenově dostupnou variantu bezdotykového dávkovače se zajímavým designem, možností nastavit si velikost dávky a snadným plněním. Napájení je zajištěno 4 bateriemi typu AA.


Bezdotykový dávkovač mýdla V-480 D o objemu 0,75 l je určen pro náročnější uživatele. Má vysoce moderní design s LCD displejem, který zobrazuje aktuální čas a datum. Tento dávkovač umožňuje napájení pomocí 4 baterií typu AA i pomocí adaptéru.


Bezdotykové dávkovače mýdla Helpmation naleznete např. v internetovém obchodě OK-produkt.cz spolu s vysoce hygienickými bezdotykovými koši Helpmation.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama