Šicí stroj Lucznik 510 Anna

29. ledna 2013 v 15:58 | Michaela |  Šicí stroje 2013
Šicí stroje Lucznik 510 Anna - NOVINKA ROKU 2013 - šicí stroje s celokovovou kostrou od tradiční polské značky Lucznik. Šicí stroj Lucznik 510 Anna byl vyroben s myšlenkou kvalitního šicího stroje, který je cenově dostupný každé domácnosti a vhodný pro běžné domácí šití a opravy.Šicí stroj Lucznik 510 Anna je kvalitní mechanický šicí stroj s kovovou kostrou vhodný pro běžné domácí šití a opravy. Šicí stroj má 15 šicích programů s rovnými, klikatými, elastickými i dekoračními stehy a 4 krokovým obšíváním knoflíkové dírky. Použitý kyvný chapač umožňuje vkládání plastové cívky vertikálně do cívkového pouzdra (stejně jako u starších šicích strojů). Vyjmutím přídavné části obsahující přihrádku na příslušenství, získáte praktické volné rameno. Volné rameno usnadňuje šití kruhových tvarů např. rukávů a nohavic. Na stroji lze dále regulovat napětí horní niti, přišívat knoflíky, všívat zipy a šít dvojjehlou. Šicí stroje Anna dokáží při použití vhodných jehel šít běžné materiály od tenkých přes střední až po džínovinu. Annu ocení i začátečníci, protože má velmi jednoduchou obsluhu. Na stroji je pevně přednastavena délka i šířka stehu.


Šicí stroj Lucznik Anna nemá jen hezké jméno, ale také design. Šicí stroj čistě bílé barvy s vkusným a moderním ztvárnění červených "květin" nad tlačítkem zpětného šití.


V balení u stroje navíc naleznete 3 náhradní cívky, balíček jehel, patku pro obšívání knoflíkových dírek, patku na všívání zipů, patku na přišívání knoflíků, párač a další užitečné pomůcky k údržbě stroje.


Šicí stroj Lucznik 510 Anna naleznete v kategorii šicí stroje Lucznik nebo na stránce Lucznik.cz. Další zajímavé články ze světa šicích strojů pak nabízí rubrika šicí stroje 2008-2012 a šicí stroje 2013.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama