Šicí stroje Janome Horizon

28. února 2013 v 15:26 | Michaela |  Šicí stroje 2013
Šicí stroj Janome Horizon se dříve jmenoval pouze oblíbený model Horizon 7700 QCP. Nyní se tato řada rozrostla o další funkcemi nabité šicí a quiltovací stroje Janome Horizon, ze kterých si vybere opravdu každá kreativní švadlena.


Šicí stroje Janome Horizon řadíme do kategorie vyšší třídy šicích strojů pro domácnost. Tyto robustní elektronické šicí a quiltovací stroje dokáží vyšívat monogramy. Jsou konstruovány pro kreativní šití, patchwork i quilting.


Šicí stroj Janome Horizon 7700 QCP je stěžejní model řady Horizon, který na trhu nalezneme nejdéle. Se svými 250 šicími programy, systémem horního podávání u 1 patky a velkým podsvíceným LCD displejem, řadíme tento stroj mezi velmi dobré stroje pro šití patchworku a quiltingu. Šicí stroje Horizon jsou typické tím, že mají možnost výměny stehové desky za desku, která umožňuje perfektně rovný steh. Stehová deska má malý otvor pro jehlu, jehla pak nemá tendenci uhýbat..


Trendy a technika jdou však stále vpřed, a proto vznikly další nové modely nesoucí název Horizon.


Šicí stroj Janome Horizon MC 8200 QC je nejlevnější model Horizon a obsahuje 120 šicích programů vč. overlockových stehů, quiltovacích či písmen, vylepšený systém horního podávání i kolenní páku! Šicímu stroji samozřejmě nechybí elektronické funkce např. šití bez pedálu, polohování jehly nahoře/dole apod.


Šicí stroj Janome Horizon MC 8900 QCP představuje skvělého pomocníka s 270 šicími programy, automatickým odstřihem nitě s možností uložení do paměti, automatickou regulací přítlaku patky, kolenní pákou, vylepšeným horním podáváním a velkým množstvím dalších užitečných funkcí.


Šicí stroje Janome Horizon se nachází v kategorii šicí stroje Janome nebo na Ráj-šití.cz. Pokud si s výběrem šicího stroje nevíte rady navštivte poradnu šicí-stroj-cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama