Šicí stroj Lucznik 419 Milena - speciální akce

20. března 2013 v 14:14 | Michaela |  Šicí stroje 2013
Ušetřete při nákupu šicího stroje až 800,- Kč, díky speciální akční nabídce. Lucznik 419 Milena je kvalitní mechanický šicí stroj pro domácnost, vybavený overlockovými stehy se sadou 9 ks patek v hodnotě 800,- Kč zdarma.Šicí stroj Lucznik 419 Milena je moderní šicí stroj do každé domácnosti s vkusným designem. Milena nabízí 22 šicích programů, kyvný CB chapač, poloautomatickou knoflíkovou dírku obšívanou ve 4 krocích, volné rameno, plynulou regulaci délky stehu, šití dvojjehlou a řadu dalších užitečných funkcí. V šicím mechanismu jsou použity kovové součástky, stroj má kovovou kostru. Tyto šicí stroje využijí mírně pokročilé domácí švadleny i začátečnice. Šicí stroj je ideální pro lidi s horším zrakem. Milena má velké ovládací kolečka s dobře viditelnými písmeny a číslicemi.

Speciální akční nabídka - nyní k nákupu oblíbeného šicího stroje Milena získáte 9 ks šicích patek v hodnotě 800,- Kč zdarma!

Tento hodnotný dárek rozšíří šicí funkce stroje a umožní látání, snadnější šití overlockových stehů s overlockovou patkou, všívání šňůrek, všívání skrytých zipů (skryté zipy u dámských šatů či sukní), řasení, šití slepým stehem apod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama