Pfaff Expression - to nejlepší pro patchwork

22. května 2013 v 16:51 | Michaela |  Šicí stroje 2013
Zajímáte se o patchwork či quilting? Potom jste už určitě slyšeli o legendárních šicích strojích německé značky Pfaff. Konkrétně se budeme bavit o řadě Pfaff Expression, která je nejen na patchwork (jako) dělaná.

Šicí stroje Pfaff Expression jsou špičkové elektronické šicí stroje vyšší třídy. Nabízí robustní konstrukci spolu s osvětleným displejem zobrazujícím steh ve skutečné velikosti i informace o nastavení. Stroj dokáže obšívat různé typy knoflíkových dírek v jediném kroku, přičemž jsou obě strany dírky šité stejným směrem s přesnou délkou.

Tou hlavní funkcí je však patentovaný systém horního podávání látky IDT, který zatím nepřekonala žádná jiná značka na trhu. IDT systém zaručí rovnoměrné podávání i více vrstev látky. Velkou výhodou značky Pfaff je dostupnost velkého množství příslušenství pro různé druhy šití od všívání zipů přes našívání krajky, volné quiltování, patchwork apod.


Do řady Expression patří 3 oblíbené modely. Základní model Expression 2.0 dokáže mimo již zmíněné funkce automaticky zapošívat. Automatický navlékač jehly usnadňuje provlékání nitě očkem jehly. Ovládat můžete i polohu jehly a to u každého stehu vpravo či vlevo nebo nahoře či dole. Stroj umožňuje nastavení rychlosti šití a má další oblíbené funkce.


Šicí stroj Pfaff Expression 3.0 tento model nabízí navíc funkci paměti stroje pro ukládání řad šicích programů a tvorbu stehů vlastních. Nastavit lze i šířku stehu od nejširšího počátku k nejužšímu okraji či naopak, a to s různými úhly zužování či rozšiřování stehu, tzv. tapering.


Nejvyšší model Expression 4.0 Vás dostane automatickým odstřihem nitě. Expression 4.0 je snem každé patchworkářky. Stroj byl konstruován i pro pohodlné šití volným pohybem a nabízí 2 režimy této funkce. Mimo jiné programy naleznete u šicího stroje Expression 4.0 3 typy abecedy.


Pro více informací navštivte kategorii šicí stroje Pfaff.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sany Sany | 2. července 2013 v 15:16 | Reagovat

Jsem hrdou majitelkou šicího stroje Pfaff a taky Quiltařkou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama