Partneři II.

18. září 2013 v 14:15 | Michaela |  Partneři blogu
V tomto článku naleznete námi doporučované odkazy na stránky. Jedná se o weby se zajímavou tématikou, které se naše firma ve svém "volném" čase také se zájmem věnuje.Československý legionář je internetovou prezentací občanského sdružení, které je občanským, dobrovolným, politicky nezávislým nestranickým občanským sdružením s právní subjektivitou, sdružující válečné veterány Československých zahraničních armád z doby 1. a 2. světové války, válečné veterány AČR - účastníky zahraničních vojenských misí (nositelů osvědčení "Válečného veterána" podle zákona č.170/2002 Sb. ze dne 9. dubna 2002), jejich rodinné příslušníky, pozůstalé a všechny příznivce. Československý legionář provozuje vlastní obchod s militariemi.


Práce pro veterány - Nová kariéra je platforma nabízející možnost poptávky a nabídky zaměstnání pro bývalé příslušníky armády, polici a integrovaného záchranného systému, které mají speciální potřeby při vstupu na civilní trh práce. Slouží k usnadnění zařazení této sociální skupiny osob do běžného života po návratu z mise nebo po ukončení aktivní služby. Práce pro veterány je portál pro nastartování nové kariéry.


Obchod cs legionar je eshop s vojenským materiálem, militáriemi, výstrojí a výzbrojí čs. legií v Itálii, Srbsku, Rusku, Francii, ale i příslušníků armády po roce 1945, účastníků zahraničních mírových operací po roce 1989, knihami s danou tématikou, produkty s vlasteneckou tématikou a logy sdružení a klubů vojenské historie spojených s aktivitami ČsOL, kde je možno rovněž nabízet a směňovat vlatní přebytky předmětů tohoto zájmu uživateli webu, jakož zde nabízíme i vybavení pro outdoor, sport a aktivity spojené s přípravou na tábory, kampy, pro bojové sporty atd. Obchod cs legionar je provozovaný sdružením Československý legionář.


Psychotesty pro řidiče alias Testy na cesty je akreditované pracoviště Ministerstva dopravy ČR k provádění dopravně psychologického vyšetření řidičů podle par. 87a odst. 4 Zákona o silničním provozu. Naše pracoviště splňuje podmínky pro řádné provádění dopravně psychologického vyšetření podle vyhlášky č. 27 / 2012, platné od 10. 2. 2012. Vyšetření musí provádět akreditovaný dopravní psycholog. Nabízíme služby dopravního psychologa a to psychotesty pro řidiče skupiny B, pro vybodované řidiče, vyšetření osob na žádost lékařů. Testy na cesty nabízí dále psychotesty pro profesionální řidiče, řidiče nákladní a kamiónové dopravy, autobusové dopravy a MHD, učitele autoškol.

Německý pinč - Andreas, Eliott a Ellen od Čtyř bříz - německý pinč a trpasličí pinč. Německý pinč je web o pinčích, pinčerech, o této houževnaté rase, která je dominantní a přesto ovladatelná. Na stránkách Pinč německý najdete i spoustu zajímavých článků, rad atd. ze světa kynologie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama