Žehlící technika Texi

18. září 2013 v 13:55 | Michaela |  Ráj-šití.cz
Ať už zařizujete malou provozovnu - krejčovství, svatební salón, čistírnu a další. Určitě budete potřebovat kvalitní žehlící techniku. Značka Texi nabízí cenově přijatelné a výkonné žehličky s vyvíječi páry i vyvíječe s věšáky pro napařování!


Značka Texi je velmi rychle se rozvíjející firmou, která je výrobcem převážně průmyslových šicích strojů a příslušenství pro domácí šicí stroje. Vyrábí však i kvalitní žehlící techniku a nově domácí šicí stroje. Právě z těchto důvodu nemusí být zatím až tolik známá.


Nejvíce prodávanou žehličkou s vyvíječem páry je parní žehlička Texi Classic, která svou službu poskytne i v domácnosti s větší potřebou žehlení a malých provozovnách pro občasné žehlení. Žehlička s vyvíječem má příkon 2 100 W a objem nádoby na vodu 1,2 l. Tlak páry je pěkných 3,5 baru. Moderní a pěkný design dělá z žehličky vkusný doplněk.


Dalším výrobkem v sortimentu této značky jsou vyvíječe páry s teleskopickým věšákem (steamery pro napařování) Texi Master a Avantgarde. Tyto výkonné generátory páry dokáží jednoduše pouze horkou párou vyrovnat látky, zároveň však nehrozí spálení (zničení) oblečení. Horká pára navíc pomůže odstranit zápach z cigaret, různé plísně, roztoče či bakterie i v čalounění.


Více informací naleznete v kategorii žehlící technika.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama