Overlocky Brother

24. října 2013 v 14:50 | Michaela |  Overlocky 2013
Overlocky Brother jsou jedny z nejoblíbenějších overlocků na trhu. Ze tří kvalitních modelů si totiž zaručeně vybere každý! Začátečník, běžné domácí šití nebo náročná domácí švadlenka? Vyberte si ten správný overlock Brother pro Vás.


Většina lidí zná značku Brother jako výrobce tiskáren. Málokdo však ví, že tato značka začala jako malá rodinná opravářská dílnička pro šicí stroje v Japonsku už r. 1908. Později začali šicí stroje i sami vyrábět. O tom, jak moc se jim dařilo, svědčí fakt, že je firma Brother známá po celém světě.

Jak jsme se již zmínili výše, kategorii overlocky Brother představují tři modely overlocků.

Overlock Brother M 1034 D - nejlevnější overlock Brother s kvalitním zpracováním a zárukou 3 roky. Barevné značení navlékacích drah je srozumitelné i pro úplné začátečníky. Stroj dokáže šit 3 i 4 nitěmi. Overlock nemá v ceně přihrádku na odřezky, kterou lze dokoupit.

Overlock Brother M 3034 D - tento model vřele doporučujeme pro běžné domácí šití. V ceně je již přihrádka na odřezky i patka pro šití slepého stehu. Jedná se o nejprodávanější a bezporuchový overlock Brother.

Overlock Brother M 4234 D - špičkový model, který vyhrál zlatou cenu za desing. Nabízí zjednodušené navlékání, funkčí design, velice kvalitní zpracování i možnost dokoupení přídavného stolku. Tento overlock využijí i velmi náročné domácí švadlenky, stejně tak začátečníci.

Více informací v kategorii overlocky 2011.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama