Sejfy na krátké zbraně ZSL od Safetronics

30. června 2014 v 9:53 | Michaela |  OK-produkt.cz
Nová řada sejfů ZSL od značky Safetronics vyniká svou nejvýhodnější cenou na trhu a to vše vč. certifikace v bezpečnostní třídě S1! Sejfy řady ZSL lze používat pro bezpečné uložení krátkých zbraní, ale i hotovosti, cenných dokumentů či dokladů.Sejfy na krátké zbraně ZSL jsou jednoplášťové sejfy vybavené mechanickým zámkem na klíč se zvýšenou bezpečností typ A dle ČSN P 165110 nebo komfortním elektronickým zámkem na zvolený kód. Společně s certifikací v bezpečnostní třídě S1 je tento sejf ideální pro uložení krátkých zbraní, tzn. vyhovuje zákonným požadavkům pro uložení zbraní. Lze však bezproblému použít i pro uložení hotovosti, dokumentů či dokladů.

Bezpečnostní třída S1 - jedná se o bezpečnostní třídu podle normy EN 14450, která se používá pro certifikace jednoplášťových sejfů nebo-li plechových skříní.

Sejfy ZSL mají předpřipraveny kotevní otvory v zadní stěně k přikotvení ke zdi i ve dně k přikotvení k podlaze. Sejfy je vždy důležité náležitě upevnit!


Sejf na krátké zbraně ZSL 17 M

Sejf na krátké zbraně ZSL 28 M - nejprodávanější sejf pro uložení krátkých zbraní ve verzi s mechanickým nebo elektronickým zámkem.

Sejf na krátké zbraně ZSL 43 M - cenově nejvýhodnější sejf s ideální velikostí pro uložení dokumentů velikosti A4 a to samostatně i v pořadači. Jedna vyjímatelná police. Varianta s mechanickým nebo elektronickým zámkem.

Sejf na krátké zbraně ZSL 65 M - tento sejf nabízí vnitřní uzamykatelnou schránku o výšce 14 cm a jednu vyjímatelnou polici. Vybrat lze i varianta s mechanickým a zároveň elektronickým zámkem.


Více informací o rozměrech, hmotnosti či objemu naleznete v internetovém obchodě Ráj-šití.cz!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Trezory na zbrane Trezory na zbrane | E-mail | Web | 10. června 2016 v 12:24 | Reagovat

Pendleton trezory, které držené zbraně. Doufám, že s námi jeden den objeví vážné distributora, pokud tato společnost. Nyní přejdeme zahraniční fóra a sní o takovém stavu, pro vaší zbraně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama