Šicí stroje Gritzner

30. července 2014 v 11:23 | Michaela |  Šicí stroje 2014
Šicí stroje Gritzner Tipmatic představují ideálního pomocníka pro všechny švadlenky, které šijí často silné materiály i několik hodin denně. Pokud v dnešní době hledáte spolehlivý a silný šicí stroj, určitě čtete správně.Historie Gritzner

Neznáte značku Gritzner? Vůbec se jí nemusíte bát! Gritzner je tradiční německá značka vyrábějící své šicí stroje již od roku 1872. Firmu založil Maxmilian Gritzner ve městě Karlsruhe. Později jeho synové Rudolf a Julius firmu převzali a kromě šicích strojů začali vyrábět i jízdní kola. Tato značka vždy dbala na kvalitu a není tomu jinak ani dnes.


Šicí stroje Gritzner Tipmatic mají léty prověřenou německou kostrukci, průmyslový typ vertikálního rotačního chapače a zabudované horní podávání s vysokou účinností. Jedná se o mimořádně kvalitní a nejsilnější šicí stroje pro domácnost. Jsou ideální pro větší zatížení i denní práci.


Šicí stroj Gritzner Tipmatic 1035 obsahuje mimo již zmíněné funkce i 57 šicích programů vč. overlockových stehů, možnost regulace délky stehu, poloautomatické obšívání knoflíkové dírky a tvrdý plastový kryt v ceně.

Šicí stroj Gritzner Tipmatic 6122 má jako jediný šicí stroj na trhu pozlacený obvod chapače pro delší životnost proti korozi, 64 šicích programů vč. overlockových stehů a možnost regulovat délku i šířku stehu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama