Nový šicí stroj Lucznik 555 Laura

26. února 2016 v 9:38 | Petra |  Šicí stroje 2016
Na přelomu roku 2015/2016 představila značka Lucznik nový model šicího stroje pro domácnost - Lucznik 555 Laura.
Domácí šicí stroj s retro designem si od začátku svého prodeje získal nadšené příznivce. Proč?Může za to bytelná kovová konstrukce za zaváděcí cenu 3 990,-Kč. Za tuto vynikající cenu získáte stroj, který s lehkostí zvládne prošít několik vrstev látky, dokonce i když se jedná o prošívání více vrstev džínoviny.
Zaujalo vás to? Podívejte se na podrobný přehled vlastností šicího stroje Lucznik 555 Laura na Ráji šití, nebo přímo na stránkách českého zastoupení značky Lucznik.

Lucznik 555 Laura nabízí ojediněle osvětlení s bílým zabarvením, poskytované kvalitními, šetrnými LED diodami. Nesetkáte se zde s výměnou a nákupem žárovek, ani se žlutě zabarveným světlem, které může zkreslovat barvu látky.

Laura má 36 šicích programů včetně obšívání knoflíkové dírky na 4 kroky, overlockových stehů, elastických stehů, rovného a entlovacího stehu a dekorativních stehů.


Šicí stroj Lucznik 555 Laura je poctivý mechanický stroj s kyvným CB chapačem a přehledným návodem v českém jazyce. Naleznete v něm obrázkové znázornění a vysvětlení základních úkonů na stroji, jako je navlékání horní nitě a jehly, cívkování, výběr stehu, zpětný chod, výměna patek nacvaknutím, všívání zipů, přišívání knoflíků, šití overlockových stehů a další.

Lucznik 555 Laura bývá často připodobňován k šicímu stroji vyšší třídy, Luczniku 2005 Amelii II.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama