Konec trápení s coverlocky - Baby Lock Desire se slevou

30. března 2016 v 10:32 | Petra |  Overlocky 2016
Overlock - coverlock Babylock Desire je nejkvalitnější domácí cover-overlock na trhu. Nyní ho nabízíme se slevou 1000,- Kč.

Baby Lock Desire má nejkomfortnější přepínání mezi coverlockem a overlockem, které na trhu seženete. Disponuje unikátním patentovaným automatickým navlékáním nití za pomocí vzduchu, čímž maximálně usnadňuje a zrychluje jednu z obtížnějších částí obsluhy overlocků a coverlocků - navlékání nití.


pětinitný overlock a coverlock Baby Lock Desire je stejně kvalitní jako jeho sourozenec, overlock Baby Lock Imagine, ke kterému navíc přidává všechny funkce coverlocku.

Coverlocky a overlocky Baby Lock si získaly vynikající pověst. Vydrží vysokou zátěž i při velmi častém šití a mají mnoho funkcí, díky kterým je jejich steh vždy dokonalý i na těch nejobtížnějších a nejproblémovějších materiálech.

Chcete o úžasných vlastnostech Baby Lock Desire vědět víc? Následujte tento odkaz na Ráj šití:

Overlock - Coverlock Baby Lock Desire BLE 5S touto cenou nabízíme pouze 1 ks - předváděcí model, který je zbrusu nový, bez vad, pouze vybalený z krabice a předvedený.Ptáte se, co je to overlock - coverlock?
To jsou dva různé šicí stroje v jednom. Zákazníci, kteří si nepřejí pořizovat zvlášť stroj pro krycí steh (coverlock) a obnitkovávací stroj s ořezem (overlock) si vybírají stroj, který kombinuje tyto dva stroje dohromady - zabere méně místa a umí toho víc. Šijete chvíli na overlocku, a pokud chcete přepnout na spodem krycí steh, přepnete stroj, navléknete znovu nitě a máte ze stejného stroje coverlock.

O značce Baby Lock
Overlocky a coverlocky Baby Lock jsou v kategorii pro domácnost téměř bezkonkurenční šicí stroje. Jako jediné se vyrábí přímo ve špičkových továrnách v Japonsku, kde úzkostlivě dbají na kvalitu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama