Cestovní napařovací minižehlička PRYM

22. dubna 2016 v 9:38 | Petra Kociánová |  Šicí stroje 2016
Jako stvořená pro patchowrk, akorát do ruky. S touto miniaturní žehličkou navíc zvládnete vyžehlit košili, sukni, šaty nebo kalhoty, ať jste téměř kdekoli. Cestovní napařovací minižehlička PRYM je lehčí a prostorově mnohem úspornější než klasické velké žehličky do domácnosti. Geniální řešení na hotel i na internát!


Žehlení látek na patchwork
Patchwork znamená časté zažehlování drobných skladů, malých čtverečků apod. I u běžného šití se často setkáte s instrukcemi k zažehlení lemu nebo aplikace. To je pole působnosti cestovní napařovací minižehličky Prym, která se svou ergonomicky tvarovanou rukojetí a drobnými rozměry zvládne rychle, přesně a pohodlně zažehlit šité díly tak, aby seděly co nejpřesněji a výsledek šití byl krásný. Šikmý proužek, patchwork, lampasy, dvojité lemy apod. jsou ukázkou šicích projektů, kde bude cestovní napařovací minižehlička Prym excelovat.

Pokud často cestujete, pak víte, že je těžké udržet svůj oděv nepomačkaný, když tráví delší čas složený v zavazadle. Přejete-li si mít své oblečení mít reprezentativní a uhlazené, je žehlička nezbytnou součástí vašeho cestovního kufru. Avšak vozit s sebou klasickou velkou žehličku je velmi nepraktické a nepohodlné. Zabírá spoustu místa a je těžká, nemluvě o zvýšeném riziku krádeže a poškození žehličky během přepravy.

Stejný problém může nastat, jedete-li:
  • na návštěvu,
  • školení,
  • dovolenou,
  • na chatu,
  • nebo zahraniční pobyt.

I pro mladé lidi, zejm. studenty, kteří bydlí na sdílených ubytovnách a odjíždějí na víkend k rodině, je problém udržovat svůj oděv vyžehlený. V období zkoušek to může být zvlášť náročné. Co dělat? Vybavit svůj šatník pouze nemačkavými materiály? Nebo si pořídit napařovací cestovní minižehličku PRYM z Ráje-šití.cz!

Praktické řešení na hotel i na internát
Cestovní napařovací minižehlička PRYM má se svými rozměry přibližně 14 x 8 x 8 cm a váhou 0,42 kg oproti klasickým domácím žehličkám velkou výhodu v tom, že je malá a lehká, přesto má na špičce žehlicí plochy vysoce funkční napařování.

Je vhodná pro malé i velké ruce. Ergonomická rukojeť je šikovně uzpůsobená tak, aby se dala pohodlně držet i přes své úsporné rozměry. Navíc rukojeť slouží jako nádržka na vodu a jako praktický držák na přívodní kabel zároveň. Množství vody v zásobníku můžete snadno kontrolovat dvěma skleněnými okénky na rukojeti.

Cestovní napařovací žehlička PRYM dosahuje teploty mezi 65 - 200°C. Jako ochrana proti popálení slouží kontrolka nahřívání. Nepřilnavá žehlicí deska vyžehlí pomačkané záhyby stejně efektivně, jako běžná domácí žehlička. Žehlit můžete za pomocí páry nebo bez ní - napařování se dá vypnout pomocí tlačítko na rukojeti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama