Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II

15. listopadu 2017 v 11:26 | Gabriella Černochová |  Šicí stroje 2017

Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II

Pokud jste se rozhodli pro koupi šicího stroje a hledáte skvělého pomocníka do domácnosti, stojí za zmínku šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II.


Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II je šicí stroj určený pro domácí použití. Tyto šicí stroje jsou vybavené 36-ti šicími programy, kovovými částmi, celokovovým kyvným CB chapačem, volným ramenem pro šití manžet, rukávů a nohavic, 4-mi overlockovými stehy, aut. navlékačem jehly a kvalitním osvětlením. Stroj má robusní kovovou konstrukci, v šicím mechanismu jsou nadstandardně často použity kovové části, vnější části stroje jsou plastové. Jedná se o velmi spolehlivý stroj, který zvládne ušít téměř jakoukoliv látku i více vrstev, například rifloviny. Navíc je v ceně a výbavě stroje šicí souprava ZDARMA s užitečným nářadím pro šití.

Jako u každého stroje je nezbytné při šití vždy zvolit odpovídající jehly a nitě! Jehly mají různé velikosti (70 - 100) a používají se dle tloušťky a typu šitého materiálu. Dále se jehly rozlišují na standartní (běžné látky) nebo strečové (pro šití úpletů a pletenin) a jeansové (na riflovinu). Zvolené jehly a nitě zásadním způsobem ovlivní výsledek šití.

Veškeré příslušenství pro šicí stroje Lucznik, které je možné dokoupit naleznete v kategorii Příslušenství Lucznik nové šicí stroje.

Pokud Vás tento stroj zaujal, neváhejte a navšítivte stránku Ráj-šití.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama