OK business

Veselé Vánoce přeje OK blog

23. prosince 2010 v 10:09
Vážení čtenáři, 

přejeme Vám veselé Vánoce strávené v kruhu Vašich nejbližších, příjemnou atmosféru při rozbalování vánočních dárečků a šťastné okamžiky u štědrovečerní večeře.

Váš

OK blog

Spuštění blogu Sici-stroj.cz

9. ledna 2009 v 13:44
Pro Vás, naše čtenáře a zákazníky, jsme spustili nový blog na adrese Sici-stroj.cz. Tento blog se bude zaměřovat na problematiku spojenou se světem šití.

Zajímají-li vás informace o šicích strojích, overlocích, coverlocích, vyšívacích strojích, historii těchto produktů a o všem, co tyto stroje umí, klikněte na www.sici-stroj.cz a navštivte náš blog.

PF 2009

5. ledna 2009 v 12:15 | okbus
Vážení čtenáři,

jménem naší společnosti Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, úspěchů v osobním i pracovním životě a mnoho krásných zážitků a chvil v novém roce 2009.

Váš

OK business, s.r.o.

SHOP ROKU 2008

11. září 2008 v 14:20 | okbus

Naše společnost OK business, s.r.o. se stala partnerem akce SHOP ROKU 2008!

Jedná se o soutěž, jejímž cílem je rozlišení stovek a stovek internetových obchodů různých zaměření v prostředí českého internetu.

Podpora akce brněnských základních škol

11. září 2008 v 14:03 | okbus
Československá obec legionářská (ČSOL) - její samostatná Jihomoravská jednota Sdružení Válečných Veteránů (SVV) ČR organizuje spolu s dalšími partnery, kterými jsou UNIS Vienna (United Nations Information Service) - generální partner akce, OK business, s.r.o. - hlavní partner a spoluorganizátor akce, Avalanche Poster, s.r.o. - mediální partner akce a Student Agency - partner akce, pro účastníky Evropská základní a mateřská škola Brno, Gymnázium Globe, s.r.o., ZŠ Mutěnická Brno - Vinohrady, cestu do sídla OSN ve Vídni, kde bude realizována exkurze po sídle, informačním centru, besedy a přednášky. Vše bude probíhat v anglickém jazyce, kdy se v něm účastníci zdokonalí a zároveň jim budou přednesena témata týkající se problematiky postížení dětí válečnými konflikty, dětských práv, týrání dětí, užívání drog, závislostí na omamných látkách apod., které mají v osnovách. Zároveň bude součástí vystoupení našich válečných veteránů s informací o životě v misích.

Pomoc se zviditelněním informační kampaně spojené s veřejnou sbírkou Nepouštějme děti do slepé uličky

9. září 2008 v 15:37 | ok blog
O naší společnosti OK business, s.r.o. jste se dozvěděli v minulém článku v této rubrice více. V dalších rubrikách píšeme o našich dalších aktivitách. Tímto článkem chceme informovat i o našich nepodnikatelských aktivitách, které vyvíjíme.

OK business, s.r.o. - představujeme se

21. března 2008 v 12:34
Naše společnost s názvem OK business, s.r.o. vznikla v roce 2003. Rozvíjíme velké množství podnikatelských a obchodních aktivit, se kterými Vás na našem blogu budeme průběžně seznamovat. Dnes se podíváme na činnosti, které prezentujeme pod naší značkou OK business.
 
 

Reklama