Pridat.eu logo_fb.png tw_logo.png

OK obchod

Květen na zahradě

6. května 2009 v 11:32
A je tu měsíc květen. V květnu doslova kvete celá zahrada. Na prvním místě kvetou ovocné stromy. Ovocné stromy jsou nyní plné květů, ve kterých pilně pracují včely. Zahrada v květnu přináší spoustu práce o zahradní trávník a zeleninové záhony.

Zahrada v březnu II

16. března 2009 v 10:00
V předchozím článku Zahrada v březnu jsme rozebrali, co nás na zahradě v březnu čeká, a jaké práce se nám nevyhnou na okrasné zahradě. V tomto článku budeme v zahradničení pokračovat, avšak podíváme se na zahrady ovocné a zeleninové.

Zahrada v březnu

9. března 2009 v 11:00
Přichází březen, a to je měsíc, ve kterém začíná jaro. Nyní již přichází doba, kdy se práce na zahradě opravdu rozjíždějí. Zahrada je oblížena zkoumavým okem zahradníků a ti rozvažují, které práce na ně čekají. V našem článku se dočtete více o březnu na zahradě.

Modelová železnice

13. února 2009 v 13:28 | okbus
V novém oddělení Hobby v našem internetovém obchodním domě OK-obchod.cz jsme začali prodávat potřeby pro modelovou železnici. Jelikož modelová železnice má v našich zemích úctyhodnou tradici, rozhodli jsme se připravit pro vás, čtenáře našeho blogu, článek, který vás s fenoménem modelové železnice podrobněji seznámí.

Parfémy - vůně pro každého

6. února 2009 v 13:25
Náš internetový obchodní dům OK-obchod.cz má velmi rozsáhlý sortiment zboží, jak o tom informujeme v článku OK-obchod - o nás. Jedním z druhů zboží, které nabízíme v samostatném patře, jsou parfémy. Jelikož parfémy představují velmi rozmanitou skupinu zboží, rozhodli jsme se věnovat jeden z našich článků právě parfémům, aby čtenáři našeho OK blogu věděli o parfémech více, a podle toho si mohli parfémy lépe vybírat.

OK-obchod - o nás

20. března 2008 v 13:07
Jsme OK-obchod.cz - internetový obchodní dům, který nabízí potřeby pro domácnost, zahradu, dílnu, kancelář, sport, zdraví, hračky, parfémy, PC hry, víno, mobily, atd. Záruka, servis, většina zboží skladem na výhodné splátky, akce, slevy, doprava do domu.
 
 

Reklama