OK-produkt.cz

Bezdotykové odpadkové koše Helpmation

28. prosince 2016 v 14:26 | Robin Černoch
Existují různé druhy odpadkových košů:

Pedálové koše, dotykové koše, bezdotykové koše, koše na tříděný odpad, atd.

Značka Helpmation je známým dodavatelem bezdotykových odpadkových košů, pokud třeba máte problém s bakteriemi, je pro Vás tento koš výborným pomocníkem. Při vhazování smetí do koše se nemusíte dotýkat víka, koš má infračervený senzor, který zaznamená Vaši ruku a na určitou dobu víko otevře. Vaše jediná starost je měnit odpadkový pytel a občas vyměnit baterii.

Helpmation dříve prodával koše ORIGINAL, tyto na přání zákazníků změnili. Koše dostaly nový tvar, lehkou změnu vzhledu a název DELUXE.

Podívejte se na internetový obchod ok-produkt.cz, třeba najdete ten pravý koš pro Vás.
http://www.ok-produkt.cz/bezdotykove-kose/c-941/

Sejfy na krátké zbraně ZSL od Safetronics

30. června 2014 v 9:53 | Michaela
Nová řada sejfů ZSL od značky Safetronics vyniká svou nejvýhodnější cenou na trhu a to vše vč. certifikace v bezpečnostní třídě S1! Sejfy řady ZSL lze používat pro bezpečné uložení krátkých zbraní, ale i hotovosti, cenných dokumentů či dokladů.

Typy trezorů

15. srpna 2013 v 14:12 | Michaela
Uvažujete o koupi trezoru na drobné cennosti či šperky? Máte doma krátké či dlouhé zbraně a chcete je mít bezpečně uložené? V následujím článku se seznámíte s typy trezorů, které jsou na trhu. Vyberte si typ nejvíce vyhovující Vašim potřebám.

Bezdotykové dávkovače mýdla Helpmation

22. ledna 2013 v 11:57 | Michaela
Bezdotykové dávkovače mýdla se objevily na trhu teprve nedávno a už slaví opravdový boom. Toto vysoce hygienické zařízení umožňuje nadávkování mýdla, saponátu či krému bez nutnosti se čehokoliv dotýkat v každé domácnosti. Na dávkovači mýdla lze nastavit velikost dávky a může mít dokonce i digitální hodiny!

Depozitní trezory

10. srpna 2012 v 13:08 | Michaela
Jste velká firma, která má větší obrat hotovosti a potřebuje ji co nejbezpečněji uložit? Nebo jen chcete mít jistotu, že Vaše cennosti jsou opravdu bezpečně uloženy? Právě pro Vás přichází v úvahu depozitní trezory. Jsou to certifikované trezory určené pro uložení cenností třeba v hodnotě 1 milion Kč!

Robotický vysavač Scooba 390 pro mokrý úklid

29. června 2012 v 13:26 | Michaela
Nemáte rádi namáhavé domácí práce? Máte doma například plovoucí podlahu a nebaví Vás věčně vytírat? Právě pro tyto účely americká společnost iRobot vyrobila robotický vytírač Scooba 390. Jedná se o následníka předchozího modelu Scooba 835 a bude se Vám líbit!

Nové antibakteriální vysavače Raycop GENIE - vhodné do každé domácnosti

12. ledna 2012 v 16:11 | Michaela
Co je to antibakteriální vysavač? Antibakteriální vysavač je skvělý pomocník do každé domácnosti a to díky jeho funkci odstraňovat roztoče, bakterie, viry, plísně a jiné alergeny z matrací, lůžkovin a čalouněného nábytku bezchemickou cestou.
 
 

Reklama