Pridat.eu logo_fb.png tw_logo.png

Overlocky 2008

Overlock Lucznik 720 D-4 Lucznik - 4-nitný 2-jehlový domácí pomocník

29. prosince 2008 v 13:22
Overlocky Lucznik patří do nové modelové řady značky Lucznik, která vyniká vynikajícím poměrem cena / výkon. Tyto overlocky jsou určené pro práci v domácnosti, kde se díky své značné výkonnosti stávají neocenitelnými pomocníky. Díky technickému vybavení usnadňují práci domácím švadlenkám.

Overlock 620 D - vynikající Lucznik pro zkušenější švadlenky

8. dubna 2008 v 11:20
Overlock Lucznik 620D je 3 i 4 nitný overlock se skvělými technickými kvalitami a s diferenciálním transportem, s plynulou regulací délky i šířky stehu, volným ramenem, regulovatelným přítlakem patky, možností odpojení horního nože . Náš overlock je velmi vhodný do domácnosti nejen díky univerzálnímu šití všech druhů tkanin, ale také díky ceně, výkonu a službám, které poskytuje. Mezi službami, které náš overlock nabízí a zkušené švadlenky je určitě ocení, můžeme zmínit rolující steh, regulaci délky stehu v rozmezí 1 - 5 mm, volné rameno pro obšívání rukávů, nohavic a podobných tvarů oděvů nebo difierenciální transport, který zabraňuje načechrání a zvlnění materiálu. Více na se o našem overlocku dozvíte overlock Lucznik 620D
nebo na stránkách Lucznik.cz. Akční cena na www.ok-obchod.cz je 6 690,- Kč.

K čemu overlock v domácnosti ?

21. března 2008 v 14:29
K čemu overlock v domácnosti ?
Při šití je vždy mnoho práce se začišťováním, stříháním a sešíváním okrajů. Běžný šicí stroj tuto činnost neprovádí, takže si každá švadlenka musí vystačit s ručním šitím. Jedná se o náročnou činnost, která navíc trvá dlouho, a výsledek zpravidla neodpovídá ani času, ani námaze. Pokud chcete dosáhnout čistě a hladce zpracovaných švů, které vypadají stejně u kupovaného oblečení, určitě si kupte overlock. Pouhý overlockový steh, který bývá jednou z funkcí šicího stroje, není k takovéto úpravě dostačující.
Dokonalou úpravu švů zajistí pouze overlock, což je šicí stroj, který sešívá, stříhá a začišťuje zároveň. Obvzlášť je overlock vhodný k šití z úpletů.

Overlock Lucznik FN 2-9

14. března 2008 v 13:20
Overlock Lucznik FN 2-9: 4 nitný 2 jehlový overlock pro každou domácnost, technické parametry výkonného overlocku. Robustní konstrukce, jednoduchost, možnost odpojení horního nože, regulátor otáček, síťová šňůra, stojánek na nit, pinzeta, speciální klíč apod. Mimořádná cena na českém trhu 2 990,- Kč na www.ok-obchod.cz.
 
 

Reklama