Overlocky 2009

Overlocky Lucznik - patky a jehly v příslušenství

16. února 2010 v 11:50
V internetovém obchodě specializovaném na šicí stroje a overlocky Ráj-šití.cz nabízíme bohaté příslušenství pro overlocky Lucznik. Toto příslušenství zahrnuje jehly určené pro všechny overlocky Lucznik, které máme aktuálně v nabídce, a dále patky pro overlocky Lucznik 720 D-4 a 720 D-5. Příslušenství pro overlocky pomáhá rozšířit možnosti šití, které overlock poskytuje, a zároveň znásobuje efekt řady funkcí. Patky pro overlocky slouží různým účelům - zpravidla se jedná o našívání ozdob nebo o vytváření speciálních efektů. Podobně jsou pro různé účely určeny i jehly, které pro overlocky dokupujeme. Při výběru příslušenství pro overlocky bychom tak měli věnovat náležitou pozornost tomu, co od pořizovaného příslušenství očekáváme. Lepší orientaci při výběru příslušenství pro overlock napohámá náš článek.

Overlock Lucznik FN 2-9 - domácí overlock pro zkušené švadlenky

23. prosince 2009 v 9:22
Overlock Lucznik FN 2-9 je overlock pro domácnost, který se výborně hodí pro obnitkování a začištění šitých materiálů. Overlocky FN 2-9 jsou 4-nitné a 2-jehlové. Tyto overlocky mají jednoduchou kovovou robustní konstrukci, která svým vzhledem připomíná průmyslové overlocky. Tento overlock je velmi jednoduchý, a právě proto je vhodný pouze pro zdatné švadlenky, které mají bohaté zkušenosti s overlocky.

Overlocky Lucznik - výborní pomocníci v domácnosti

4. prosince 2009 v 13:02
Overlocky Lucznik jsou výborní pomocníci v domácnosti. V rámci řady Lucznik jsou v České republice prodávány čtyři overlocky Lucznik, které zvýší kvalitu domácích výrobků a dodají jim profesionální vzhled. Overlocky Lucznik jsou dvojjehlové a 3, 4 a více nitné. Každý overlock Lucznik potěší výborným poměrem kvalita/cena.

Domácí overlocky

2. října 2009 v 12:49
Jak je napsáno v článku Overlock a jeho vznik, byly overlocky původně určeny pro práci v textilním průmyslu, tedy v továrnách. Dnes však overlocky jsou k vidění běžně nejen v krečovských salónech a dílnách, ale též v domácnosti. Overlock se však v domácnosti objevil až dlouho po vynalezení továrního overlocku.

Overlock a diferenciál

25. září 2009 v 13:23
Overlocky mají mnoho různých zařízení, které pomáhají vylepšovat celkový výkon, který overlocky podávají, a zároveň přispívají k vyšší kvalitě výrobků. Dnes budeme věnovat pozornost tomu, proč overlocky mají diferenciál a k čemu je diferenciál dobrý.

Overlock a jeho vznik

17. září 2009 v 14:20
Věděli jste, že overlock byl vynalezen už v roce 1881? Stalo se tak ve společnosti Merrow Machine Company v USA v Connecticutu. U zrodu overlocku stál J. Makens Merrow se svým synem Josephem Merrowem, kteří vlastnili pletárnu. Aby usnadnili a urychlili pletací operace, zabývali se vývojem vynálezů v oblasti pletařství.


Overlocky - jak fungují

29. června 2009 v 13:25
Chtěli byste vědět, jak fungují overlocky? Overlocky fungují poněkud jinak než šicí stroje, jelikož nevytvářejí běžné stehy jako šicí stroje, ale overlocky vytvářejí overlockové stehy, které plní specifickou funkci. Při tvorbě overlockového stehu navíc overlocky provádí i další činnosti, jak vypráví náš článek K čemu overlock v domácnosti. Chcete-li se o tom, jak overlocky fungují, dozvědět více, přečtěte si náš článek.

Overlock 720 D-5 - vlajková loď mezi overlocky Lucznik

23. června 2009 v 10:07
Chcete-li mít pro doma šité oblečení čistě a hladce zpracováné švy stejné jako u kupovaného oblečení, potom určitě využijete overlock. Díky tomu, že overlocky sešívají, stříhají a začišťují zároveň, představují důležitou nadstavbu pro šicí stroje, které dodávají domácím výrobkům profesionální vzhled. V modelové řadě Lucznik je vlajkovou lodí overlock 720 D-5. Přečtěte si o něm.

Overlock Lucznik 620 D

21. května 2009 v 12:11
Dnes vám představujeme overlock Lucznik 620 D, který je neocenitelným pomocníkem v domácnosti. Tento overlock má mnoho užitečného vybavení, díky kterému lze zkvalitnit domácí šití. Budete-li používat overlock při domácím šití, domácí výrobky díky tomu získají profesionální vzhled. Přečtěte si náš článek, jehož tématem je overlock.

Overlock 720 D-4 Lucznik, 4-nitný, 2-jehlový

25. března 2009 v 13:55
V nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz je overlock Lucznik 720 D-4. Tento overlock je nejprodávanějším mezi všemi overlocky, které Ráj-šití.cz nabízí, a proto jsme se rozhodli tento overlock pro domácnost blíže popsat i na našem blogu v dalším článku zaměřeném na overlocky.
 
 

Reklama