Overlocky 2011

Jak si vybrat overlock?

7. září 2011 v 13:37 | admin
Na téma co jsou to overlocky a k čemu se používají je na tomto blogu hodně článků. Jak si však vybrat overlock, který splní požadavky uživatele, dlouho vydrží a přitom zbytečně nezatíží Váš rozpočet? To je otázka na kterou se Vám v tomto článku budeme snažit odpovědět.

Overlock Lucznik 620 D - kvalita za jedinečnou cenu!

5. srpna 2011 v 12:01 | admin
Overlock Lucznik 620 D je domácí overlock, který se skvěle hodí pro občasné domácí šití. Ve své cenové relaci považujeme tento overlock za nejlepší. Svým uživatelům nabízí spoustu zajímavých funkcí a především jednoduché ovládání, které jistě ocení každá švadlena.

Overlock Janome 744 D - kvalita za dobrou cenu

22. července 2011 v 10:06 | admin
Overlock Janome 744 D je 2,3 a 4 - nitný overlock určený pro domácí šití, který vyniká jednoduchou obsluhou. Tento overlock má celokovovou vnitřní konstrukci zaručující dlouhou životnost a také stabilitu stroje při šití.

Overlock Baby Lock Imagine

19. května 2011 v 12:42
Overlock Baby Lock Imagine je 2, 3 a 4-nitný domácí overlock, který má užitečné vybavení pro pohodlné domácí šití. Overlock nabízí funkce, s jejichž využitím dosáhnete vysoce kvalitního výsledku. Díky tomuto overlocku získá doma ušité oblečení profesionální vzhled.

Overlock Bernina 610 D

9. února 2011 v 12:36
Pokud si chcete do domácnosti koupit overlock, je to rozhodně dobrý záměr. Takový overlock zastane spoustu práce, kterou bez jeho pomoci musí každá domácí švadlenka dělat ručně. A to je zdlouhavé, náročné a někdy i složité. Skutečně kvalitní služby poskytne pouze dobrý overlock. Dnes vybíráme jeden z mnoha kvalitních a podařených overlocků, které nabízíme v internetovém obchodě Ráj-šití.cz. Jedná se o overlock s diferenciálním posuvem látky a odstavitelným ořezem. Overlock Bernina Bernette 610 D patří do základní řady a je velmi dobře vybavený.

Coverlock Brother Cover Stitch M 2340 CV

31. ledna 2011 v 10:53
Pokud hledáte šicí stroj, který umožňuje zakončování spodem krycím stehem, kterému se někdy říká též prádlový steh, musíte hledat mezi speciálními šicími stroji, tzv. coverlocky. Coverlocky jsou určeny pro zakončení oděvů z úpletů a pletenin. Právě takovým coverlockem, který zakončuje krycím stehem, je coverlock Brother Cover Stitch M 2340 CV. Jedná se o tří a čtyřnitný domácí coverlock, který je vybavený diferenciálním podáváním. Tento coverlock umožňuje zpracování moderních strečových materiálů.

Overlock Brother M 4234 D

24. ledna 2011 v 13:08
Overlock Brother M 4234 D je dvou, tří a čtyřnitný overlock určený pro domácnost. Overlock má ve výbavě diferenciální podávání, unikátní navlékač obou jehel a další užitečné funkce včetně mechanismu vypínání horního nože. Jedná se o dobře vybavený overlock, který právě v domácnosti poskytuje kvalitní služby a napomáhá profesionálnímu vzhledu domácích produktů. Zároveň snižuje tento overlock náročnost domácího šití. S overlockem Brother M 4234 D šijí domácí švadlenky rychleji, snadněji a lépe.

 
 

Reklama