Pridat.eu logo_fb.png tw_logo.png

Overlocky 2017

Overlock Lucznik 720 D-4

21. listopadu 2017 v 8:57 | Gabriella Černochová

Overlock Lucznik 720 D-4

Proč overlock? Overlocky Vám umožnuje bezproblémové šití pružných a problémových úpletů jako tričkovina, teplákovina, cyklistické dresy, taneční či gymnastické oblečení, ručně pletené svetry, mikiny či fleecové bundy atd. Ale můžete šít i běžně tkané látky jako třeba povlečení, kostýmy atd. a steh bude vypadat profesionálně a látka se nebude párat. A hlavně - u úpletů bude steh pružný! To je to, co postrádáte u šicích strojů bez ohledu na cenu.


Overlock Lucznik 720 D-4 je 2, 3 a 4-nitný 2-jehlový overlock s diferenciálním transportem, volným ramenem a dalšími důležitými funkcemi vhodnými pro každou domácnost. Jsou univerzální pro šití většiny typů úpletů a tkanin od lehkých po středně těžké. Do domácího šití vnášejí overlocky profesionální kvalitu díky vzhledu overlockového stehu a možnosti regulace pružnosti stehu. Overlocky sešijí, obnitkují a oříznou materiál v jednom kroku. Overlock má diferenciální podávání, které umožňuje profesionální šití velmi pružných materiálů, které šicí stroj nezvládne. Výsledkem může být i např. řasení a zajímavé dekorativní vzory. Práci s těmito overlocky zvládnou bez problému i začátečníci, kteří ocení především jednoduché navlékání nití. Jedná se o nejprodávanější overlock na Ráji šití.cz.

Overlockové stehy uvidíte, když si otočíte tričko naruby a podíváte se na svislé švy. Ne na zakončení délky. Zakončení délky je šito prádlovým stehem na coverlocku, nikoliv na overlocku.

K tomuto stroji lze dokoupit patky pro overlocky, které jsou běžně dostupné skladem. Veškeré toto příslušenství naleznete v katergorii příslušenství. Ke stroji dostanete zdarma jako dárek Patku pro slepý steh.

Objednejte si současně kvalitní a přesto cenově výhodné overlockové nitě v 5000 m návinech(každou barvu nití po 4 ks, protože se jedná o 4nitný overlock).Dále si můžete objednat řadu šicích potřeb v kategorii galanterie, jako lepidlo na ukončování švů, nůžky, špendlíky, mizící fixy, křídy v tužce, metr na šití a řadu dalších a ušetřit za dopravu, protože je u tohoto overlocku zdarma.
 
 

Reklama