Ráj-šití.cz

Nové akční nabídky na Ráj-šití.cz

9. června 2014 v 10:50 | Michaela
Chcete si pořídit kvalitní šicí stroj a přitom ušetřit? Jedinečná akční nabídka, která stojí za to! Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II a coverlock Lucznik 820 D-3D nyní v akční ceně a s hodnotnými dárky zdarma!

Řezací plotry Brother

13. března 2014 v 10:07 | Michaela
Novinka na trhu! Řezací plotry Brother se zabudovaným skenerem jsou jedinými řezacími plotry, které umožňují vlastní vzory i skenovat! Jednoduše si vzory vystřihněte z časopisu, namalujte .. a naskenujte. Plotr tyto vzory vyřízne na papír různých tvrdostí a materiálů, dokonce i na látku. Řezací plotry Brother jsou úžasným pomocníkem při patchworku či quiltingu a dalších kreativních pracích a šití.

Žehlící technika Texi

18. září 2013 v 13:55 | Michaela
Ať už zařizujete malou provozovnu - krejčovství, svatební salón, čistírnu a další. Určitě budete potřebovat kvalitní žehlící techniku. Značka Texi nabízí cenově přijatelné a výkonné žehličky s vyvíječi páry i vyvíječe s věšáky pro napařování!

Quilting

22. srpna 2011 v 15:24 | admin
Quilting je zajímavá metoda prošívání materiálů, hojně používaná v dřívějších dobách zejména v USA. Dnes se quilting (opět) dostává do podvědomí i v Evropě a stává se čím dál více oblíbeným.

Galanterie

29. června 2011 v 13:06
Galanterie je drobné ozdobné spotřební zboží, většinou určené pro krejčovské účely. Patří zde například různé drobné pomůcky a doplňky pro odívání, šití, vyšívání, pletení nebo pro drobné opravy textilií. Dále toto slovo může znamenat i prodejnu těchto výrobků.

Ruční práce

23. června 2009 v 9:43
S ručními pracemi jsme se určitě již všichni setkali. Existuje mnoho druhů ručních prací, jako je háčkování, pletení, vyšívání, batikování, ubrousková technika, apod. Počátek ručních prací má patrně mnoho společného s lidskou touhou po estetice, kdy člověk rád zdobí sebe, své oblečení a své okolí. O technikách, kterými můžete vyšperkovat ať už své oblečení, nebo svůj byt, se dočtete v tomto článku.

Patchwork - renesance staré techniky

14. května 2009 v 10:24

Máte kousky látek například ze starého oblečení a nevíte co s nimi? Lze z nich vytvořit úchvatná díla za využití jednoduché metody zvané patchwork.

Nový internetový obchod spuštěn! Nakupte v obchodě Ráj-šití.cz ještě dnes

20. srpna 2008 v 11:33 | raj-siti.cz

Otevřeli jsme pro Vás nový internetový obchod se zbožím pro domácí šití a dalšími potřebami pro domácnost. Navštivte naše stránky ještě dnes a přesvědčte se, že o návštěvníky našeho webu je dobře postaráno. V tomto článku se dočtete více.
 
 

Reklama