Robotické vysavače

Nový a nejmodernější - robotický vysavač iRobot Roomba 770

5. ledna 2012 v 9:55 | Michaela
Robotický vysavač iRobot Roomba 770 série 700 je novinkou značky iRobot. Tento nový robotický vysavač iRobot Roomba 770 přináší do domácnosti nejvyspělejší robotický vysavač, vhodný pro úklid všech typů podlah. IRobot série 700 byla na trh uvedena teprve nedávno a narozdíl od předchozí série 500 nabízí hned několik zásadních vylepšení. O tom, jaký je rozdíl mezi vysavači série 500 a 700 se dočtete dále.

Robotický vysavač iRobot Roomba 521

13. října 2011 v 15:47 | Michaela
Robotický vysavač iRobot Roomba 521 je novinkou firmy iRobot a představuje robotický vysavač pro nenáročné uživatele, kteří spíše než hodně funkcí ocení příznivou cenu. Tento robotický vysavač se od svých brášků značky iRobot liší hlavně tím, že nemá časové programování a spouští se manuálně.

Novinka! Robotický vysavač iClebo Smart

16. září 2011 v 10:57 | Michaela
Robotický vysavač iClebo Smart a jeho bráška iClebo Smart L4 jsou nové moderní robotické vysavače od značky iClebo. Více informací pro tyto robotické vysavače se dozvíte v následujícím článku.

Antibakteriální vysavače

29. listopadu 2010 v 12:28

Antibakteriální vysavače Raycop jsou určené pro hloubkové bezchemické čištění bytových textilií, ve kterých se stále usidlují bakterie, roztoči a další choroblodné zárodky. Antibakteriální vysavače Raycop využívají technologii, která zaručuje 99,9 % bakterií a 93,5 % roztočů. Unikátní schopnosti antibakteriálních vysavačů Raycop dokládají i získaná ocenění Britské nadace pro alergii, Japonského Výzkumného ústavu pro potraviny a dalších organizací. Antibakeriální vysavače Raycop je založen na patentovaném třístupňovém systému čištění.

Robotické vysavače iRobot

12. srpna 2010 v 10:31
Robotické vysavače iRobot mají jednu obrovskou výhodu - uklízejí samy a zcela automaticky. Jedná se o skutečné roboty, které se samy rozhodují, orientují v prostoru, ví, kde již uklidily a kde ještě uklidit musí, a dobře ví, kdy je uklizeno. Robotické vysavače ušetří námahu i čas, protože vykonají obrovský kus práce místo svého uživatele. Některé robotické vysavače iRobot se navíc dokážou zapnout a uklidit i v době, kdy uživatel není doma.

Robotický vysavač Fobeli i900

5. srpna 2010 v 9:59
Dokážete si představit, že přijdete domů z práce a nemusíte vysávat, zametat a vytírat podlahy? Že to zní jako sen? Tak sněte - Robotický vysavač Fobeli i900 mezitím uklidí za vás.
Robotický vysavač Fobeli i900 představuje absolutní novinku na našem internetovém obchodě OK produkt.cz. Našim zákazníkům nabízíme vždy špičkové a kvalitní výrobky, které vyhovují jejich potřebám na velmi vysoké úrovni. Stejně jako ostatní produkty i robotický vysavač Fobeli i900 je vyspělý model, který zcela sám a automaticky zajistí úklid domácích podlah, a to na špičkové úrovni. Takové robotické vysavače ušetří mnoho času i dřiny tím, že část domácích prací dovedou vykonat místo jejich uživatelů.

Robotický vysavač iClebo plus alfa

17. března 2010 v 11:02
Robotický vysavač iClebo plus alfa uklízí podlahy v domácnosti. K tomu využívá dvě základní funkce, a sice sání a za pomoci výkonného rotačního kartáče a bočního kartáčku vysbírání nečistot. S pomocí velkého kartáče zvládne robotický vysavač iClebo dokonale uklidit koberce a dřevěné podlahy, ke kterým je kartáč velmi šetrný. Malý boční kartáček slouží k vymetání nečistot podél nábytku a stěn.

Robotické vysavače

11. března 2010 v 12:27

Na nově spuštěném internetovém obchodě OK produkt.cz prodáváme výborné pomocníky do domácnosti - robotické vysavače. Robotické vysavače dokáží samy uklidit podlahy v domácnosti. Robotický vysavač vysaje různé nečistoty z podlahy, sám se vyhne překážkám a je automaticky zabezpečen proti pádu ze schodů. Takový robotický vysavač šetří váš čas, energii i záda.
 
 

Reklama