Pridat.eu logo_fb.png tw_logo.png

Šicí stroje 2009

Šicí stroj, který potěší a udělá dobrou službu? To je šicí stroj Lucznik 2015 Zofia

31. prosince 2009 v 10:45
Šicí stroj Lucznik 2015 Zofia je sestrou našeho nejveselejšího šicího stroje Lidia. Šicí stroje Lucznik Zofia jsou víceúčelové šicí stroje určené pro práci v domácnosti. V domácnosti tyto šicí stroje dokážou odvést skvělý výkon, který je ve výborném poměru k ceně. Pro kvalitní šití v domácnosti nabízí tento šicí stroj užitečné funkce, mezi které patří kyvný CB chapač, volné rameno či 24 programů.

Šicí stroje Janome

30. listopadu 2009 v 9:37
Přečtěte si, které další šicí stroje naleznete v nabídce OK obchodu. Tentokrát uvedeme nabídku
některých šicích strojů značky Janome. Přečtěte si, co všechno umí šicí stroje Janome pro domácnost, a možná si vyberete šicí stroj do své domácnosti.

Šicí stroje Lucznik - které to jsou?

30. října 2009 v 10:25
Představujeme malý přehled, které šicí stroje máme v nabídce. Přečtěte si tento článek a vyberte si šicí stroj, který svojí vybaveností bude odpovídat vašim přáním. U každého šicího stroje je uveden odkaz na bližší informace pro daný šicí stroj.

Nejveselejší šicí stroj - Lucznik Lidia

22. října 2009 v 15:17
V nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz se již před delší dobou objevila novinka - nejveselejší šicí stroj. Tento šicí stroj nese označení Lucznik 2016 Lidia. Proč píšeme, že tento šicí stroj je nejveselejší? Protože je celý v bílém provedení s různobarevnými motýlky. Tento šicí stroj rozveselí každou ženu, a šití s ním bude hned veselejší.

Stehová deska a šicí patka pro šicí stroje

9. října 2009 v 10:18
Stehová deska a šicí patka patří mezi klíčové části šicího stroje. Bez těchto dvou částí by se šicí stroj úplně neobešel, a nedokázal by podat svůj výkon. Přečtěte si tento článek a dozvíte, proč je šicí patka a stehová deska pro šicí stroj tak důležitá.

Šicí stroj a důležité části - člunek, podavač a volné rameno

11. září 2009 v 12:23
Bez některých částí by se šicí stroje neobešly, a bez jiných částí by šicí stroje neposkytovaly tak komfortní šití. Mezi tyto části patří člunek, podavač a volné rameno. Jestliže nevíte, o co se jedná, nebo k čemu vlastně tyto části slouží, přečtěte si náš článek.

Veselé šicí stroje přicházejí, nuda končí

27. srpna 2009 v 10:24
Nabídka internetového obchodu Ráj-šití.cz je nyní mnohem veselejší. Představte si, jaké jsou všechny šicí stroje. Existuje totiž minimálně jedna vlastnost, která je pro všechny šicí stroje stejná. Všechny šicí stroje jsou v zásadě nudné - jednobarevné, nejčastěji bílé, a pokud už na nich je něco barevného, zpravidla se jedná pouze o standardní vyvedení značky šicího stroje. My jsme si řekli, že nudy již bylo dost, a přišli jsme se změnou. Dnes si můžete koupit veselý barevný šicí stroj.

Šicí stroj - co sledovat při jeho pořízení

30. července 2009 v 10:51
Pokud kupujete šicí stroj, je vždy dobré vědět, na co vše se zaměřit. Vybíráte-li šicí stroj, je určitě užitečné sledovat mnoho věcí. O tom, které věci byste vynechat určitě neměli, a co může být u šicího stroje prospěšné a je tedy dobré též na to zaměřit vlastní pozornost, se dočtete v našem článku.


Šicí stroje a užitečné informace

13. července 2009 v 10:00
Chcete koupit šicí stroj, ale z jejich popisů v propagačních materiálech nejste příliš moudří? V tomto článku naleznete některé informace o základních druzích šicích strojů a jejich základním vybavení.

Šicí stroj Lucznik 2009 Julia

27. dubna 2009 v 13:19
Šicí stroj Lucznik Julia 2009 je v nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz již delší dobu. Nyní přichází ve velmi výhodné nabídce, kdy z původní ceny, za kterou se šicí stroj prodával, lze při pořízení tohoto stroje ušetřit 50 %. Šicí stroje Lucznik Julia 2009 jsou multifunkční a víceúčelové šicí stroje, které jsou určené do domácnosti. Právě v domácnosti dokáže poskytovat vynikající výkon, který uspokojí zejména pokročilé švadlenky.


 
 

Reklama